Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!

Bayilik

Bolt Energy Solutions, Avrupa’da güçlü çözüm ortaklarıyla iş birliği yaparak en kaliteli elektrik şarj istasyonları modellerini müşterilerine sunan bir lider firma olarak araç şarj istasyonu bayilikleri vermektedir. Bayilerimiz, kaliteden ödün vermeyen ürünlerimizin bir parçası olabilir ve kısa sürede yatırımlarını büyük bir kazanca dönüştürebilirler. Bolt Energy Solutions, her bütçeye uygun, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve bayilik başvuru formunu doldurarak hızlıca bayi olabilme imkanı sunar.

Elektrikli araba kullanımı her geçen gün artarken, yakın gelecekte bu taşıtların tüm dünya genelinde daha da yaygınlaşacağı tahmin edilmektedir. Bu nedenle, elektrikli araç şarj istasyonları kısa bir süre içinde büyük bir ihtiyaç haline gelecektir. Bolt Energy Solutions, sektör lideri olarak farklı fiyat skalasındaki her bütçeye uygun elektrikli araç şarj üniteleriyle bayilikler vererek, geleceğin en iyi yatırım fırsatını sunar. En bilindik araç firmalarının bile elektrikli araç üretimine odaklanması, gelecekte şarj istasyonlarına olan ihtiyacın artacağının bir göstergesidir.

Siz de Bolt Energy Solutions bayilik formunu doldurarak gelecekteki en karlı yatırımınız için ilk adımı atabilirsiniz. Müşterilerine modern ve kaliteli çözümler sunan bir firma olarak, bayilerimize büyük fırsatlar sunuyoruz.

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.