Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Citroen Elektrikli Araba Fiyatları

Citroen Elektrikli Araba Fiyatları

Yazı İçeriği

Citroen elektrikli araba fiyatları, modellerin özelliklerine ve satıldığı bölgeye göre farklılaşabilmektedir.

Elektrikli araba modelleri son yılların popülaritesi en yüksek olan ulaşım araçları haline gelmiştir. Tüm enerji ihtiyacını elektrik enerjisinden alan yeni nesil araçlar, içten yanmalı motora sahip klasik araçların tam aksi bir sisteme sahiptir. Araçların içerisindeki elektrik motoru karbon salınımını en aza indirgediğinden aynı zamanda doğa dostu modeller haline gelmiştir. Bu nedenle de en sık araştırılan konulardan birisi de Citröen elektrikli araba fiyatları konusudur.

Benzin ve motorin gibi fosil yakıtlarla çalışan klasik araçların aksine elektrikle çalışan araçlar elektrikli araba şarj istasyonu ile sadece bir kablo bağlantısı sayesinde şarj edilir. Araçların içerisindeki akü ve batarya sistemi sayesinde depolanan elektrik enerjisi, aracın gaz pedalına basılmasıyla birlikte hareket etmesini sağlar. Bu kusursuz sistem sayesinde çevreye zarar verilmesi önlenirken diğer yandan ciddi boyutta yakıt tasarrufu sağlamak da mümkün hale gelir. Tüm bu özellikler ışığında Citroen elektrikli araba fiyatları klasik araçlara göre daha yüksek olsa da uzun vadede tasarruf ettiren araçlardır.

Elektrikle çalışan araçların bu denli faydalı ve teknolojik ürünler olması beraberinde neredeyse tüm araba markalarının bu alanda yatırım yapmasını ve çeşitli modeller çıkarmasını gerekli kılmıştır. Renault, Toyota, Tesla gibi dünya markaları başta olmak üzere neredeyse tüm markaların elektrikli araç üretimine başladığını söylemek mümkündür. Bu alanda ciddi yatırımlar yapan dünya markalarından birisi de Citroen markasıdır.

Citroen Elektrikli Araba Modelleri

Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde var olan araba markalarından birisi de Citroen markasıdır. Çeşitli içten yanmalı motor ile tasarlanmış olan araba modellerinin yanı sıra Citroen markası aynı zamanda elektrik enerjisiyle çalışan araç yelpazesini de her geçen gün genişletmeye devam etmektedir.

Tüm araçlarını teknolojik tasarımlarla donatan Citroen markası, her modeline farklı özellikler ve donanımlar eklemiştir. Teknolojiyi yakından takip eden ve yenilikçi olan markalar arasında yer alan Citroen, elektrikli araç şarj istasyonu ile çalışan araç modellerini Türkiye’de ve diğer dünya ülkelerinde satışa çıkarmaktadır.

Citroen Elektrikli Araba Özellikleri

Citroen elektrikli otomobil çeşitleri genel olarak modern ve teknolojik tasarıma sahip araçlardır. Kolay ve konforlu sürüş deneyimi sunan Citroen modelleri içerisinde hem şehir içi hem de şehirlerarası kullanıma uygun menzile sahip modeller vardır. Ancak menzil ve performans modellere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Genellikle hızlı şarj istasyonları ile kısa sürede güvenli şarj olma özelliğine sahip Citroen elektrikli arabaların iç mekan tasarımları gelişmiş ve teknolojik destek sistemlerine ek olarak acil frenleme, şerit takip asistanı ve hız sabitleme gibi güvenlik önlemleriyle donatılmıştır. Buna göre Citroen elektrikli araba fiyatları da farklı minvallerde belirlenmektedir.

Citroen Elektrikli Araba Fiyatları

Citroen markası, tasarımını ve üretimini yaptığı elektrikli otomobilleri menzil, motor gücü ve teknolojik tasarımları gibi çeşitli özelliklerine göre farklı fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Fiyatların belirlenmesinde en önemli etken öncelikle modellerin donanımsal özellikleri, menzili ve diğer teknolojik özellikleridir. Ancak diğer markalara göre Citroen markasının üretmiş olduğu elektrikli araçların modelleri teknolojik ve modern tasarımlara sahip olmasına rağmen fiyatları daha ekonomik düzeydedir.

Citroen’in Ami ve E-C4 gibi kompakt tasarıma sahip olan modelleri diğer araçlara göre çok daha uygun ücretler ile satışa sunulmakla birlikte araçların menzil, motor gücü ve tasarım gibi özellikleri arttığında Citroen elektrikli araba fiyatları da artış göstermektedir. Dolayısıyla da Citroen elektrikli araba fiyatları belirlenirken araçların teknik özellikleri ve sahip olduğu tasarım özellikleri son derece etkili belirleyicilerdir.

Citroen E-C4 Elektrikli Araba Fiyatları

Citroen E-C4, markanın kompakt tasarımına sahip ve şehir içi kullanımına uygun modelleri arasında yer alır. Hızlı şarj özelliği sayesinde elektrikli araç şarj süresi kısa olan E-C4 modeli, aynı zamanda şehir için kullanımında konforlu ve keyifli sürüş deneyimi sunan modeller arasında yer alır.

%100 elektrikli ve sessiz elektrik motoruna sahip olan Citroen E-C4, aynı zamanda geniş iç mekan tasarımında birçok eğlence ve güvenlik sistemi ile donatılmıştır. Birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de satışı yapılan E-C4 model Citroen elektrikli araba fiyatları ise Türkiye’de 900.000 TL ile 1.200.000 TL arasında değişmektedir.

Citroen E-Berlingo Elektrikli Araba Fiyatları

Citroen E-Berlingo, aileye ve ticari taşımacılığa uygun olarak tasarıma sahip olup şehir içi kullanımına yönelik üretilmiştir. Geniş bir iç mekana sahip olan E-Berlingo, günlük kullanıma uygun olmakla birlikte aynı zamanda seyahat sırasında yolcuların konforu için gerekli tüm donanımlara sahiptir.

Elektrik şarj istasyonları ile şarj edilen %100 elektrikli E-Berlingo, çeşitli versiyonlar ile üretilmekte olup özellikle bazı modelleri ticari ihtiyaçlar için son derece ideal tercihler arasında yer almaktadır. Citroen E-Berlingo Türkiye satış fiyatları modellerin versiyonlarına göre değişmekle birlikte fiyatlar ortalama olaran 880.000 TL ila 1.130.000 TL arasında farklılaşabilmektedir.

Citroen E-Spacetourer Elektrikli Araba Fiyatları

Citroen markasının elektrikli araba yelpazesinde bulunan E-Spacetourer, farklı varyasyonlar dahilinde çeşitli özelliklerle sunulan modeldir. Geniş iç hacmi sayesinde ticari taşımacılığa ve aile kullanımına uygun olmakla birlikte kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitli özelliklere sahip teknolojik tasarımlarda üretilmektedir.

Citroen E-Spaecetourer, satıldığı bölge ve pazar ihtiyaçlarına göre farklı özelliklerde üretilebildiği gibi aynı zamanda çeşitli fiyat aralıklarıyla da satışa çıkarılabilmektedir. E-Spacetourer Citröen elektrikli araba fiyatları Türkiye’de satış fiyatı 1.432.000 TL’den başlayıp özelliklerine göre 1.600.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Citroen E-Jumpy Elektrikli Araba Fiyatları

Citroen markasının %100 elektrikli olup elektrikli otomobil şarj istasyonları ile şarj edilerek kullanılan modellerinden birisi de E-jumpy modelidir. Ticari araç segmentinde üretilmiş olan E-Jumpy, sessiz elektrik motoru sayesinde hem son derece sessiz hem de çevre dostu bir tasarıma sahiptir.

Geniş iç hacminin yanı sıra yük taşıma kapasitesi de sunan Citroen E-Jumpy, kısa mesafelerde yani şehir içi kullanımında ticari amaçlı olarak verimli şekilde kullanılan modeller arasında yer alır. Ayrıca ticaret alanında kullanılmak üzere çeşitli özelliklerde ve farklı versiyonlarda üretimi yapılabilmektedir. Versiyonların sahip olduğu özellikler doğrultusunda Türkiye’de E-Jumpy Citroen elektrikli araba fiyatları 1.200.000 ila 1.600.000 TL arasındadır.

Citroen E-Dispatch Elektrikli Araba Fiyatları

Citroen E-Dispatch elektrikli araç, markanın ticari amaçlı kullanılması amacıyla üretmiş olduğu van modelleri arasında yer alır. Elektrikli motoru sayesinde çevre dostu tasarıma sahip olan E-Dispatch, özellikle firmaların ticari faaliyetleri için son derece verimli tercihlerin başında gelir.

Citroen E-Dispatch, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda farklı özelliklerle üretilebilen Citroen modellerinden birisidir. Tasarlandığı ve sahip olduğu özelliklere göre Citroen E-Dispatch 1.600.000 ile 2.000.000 TL arasında satışa çıkarılır.

Citroen Ami Elektrikli Araba Fiyatları

Elektrikli araç şarj üniteleri ile şarj edilerek kullanılabilen %100 elektrikli Citroen modellerinden birisi de Citroen Ami’dir. Citroen Ami, markanın kompakt tasarımlı bir modeli olup şehir içi kullanım için üretilmiştir. Küçük boyutları sayesinde kolay kullanım, manevra ve park etme özelliği sayesinde kullanıcılarına şehir içinde yoğun trafikte bile keyifli sürüş deneyimi sunan modellerin başında gelir.

Citroen Ami, kompakt tasarımı ile aynı zamanda markanın ekonomik fiyatlı elektrikli araba modellerinden birisidir. Türkiye’de şehir içi kullanımına yönelik fazlasıyla ilgi gören Citroen elektrikli araba fiyatları 390.000 TL civarında satılmaktadır.

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.