Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Yazı İçeriği

Elektrikli araç şarj istasyonu fiyatları, ürünlerin modellerine ve teknik özelliklerine göre farklı bantlarda değişkenlik göstermektedir.

Elektrikli araç şarj istasyonu modelleri, elektrikli araçların teknik özellikleri doğrultusunda talepleri karşılamak amacıyla farklı modellerde üretilmektedir. Özellikle elektrikli araçların günlük yaşantıda kullanımının her gün daha da yaygınlaşması, hammaddenin artması ve teknolojinin gelişmesi de elektrikli araç şarj istasyonlarının farklı modeller ile üretilmesine ortam hazırlamıştır.

Elektrikli araba şarj istasyonlarının modellerinin çeşitlendirilmesi aynı zamanda elektrikli araç şarj istasyonu fiyatlarının da her bütçeye hitap eden farklı düzeylerde olmasına ortam hazırlamıştır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Ücretleri

Elektrikli araba modelleri, günümüzde çevre dostu ulaşım araçları olmakla birlikte aynı zamanda ciddi oranda yakıt tasarrufu yapan ekonomik ulaşım araçlarıdır. Dolayısıyla da günümüzde her geçen gün kullanımı daha da yaygınlaşmaya başlamıştır. Bu noktada elektrikli araçların enerji ihtiyacını karşılayabilmesi ve çalışır vaziyete gelebilmesi için de elektrikli araç şarj üniteleri temel ihtiyaçlar haline gelmiştir.

Elektrikli araç şarj üniteleri; AC ya da DC tipi, taşınabilir ya da hızlı şarj istasyonları olarak farklı modellerde üretilmektedir. Modellerin teknik özelliklerine göre de elektrikli araç şarj istasyonu ücreti değişmektedir.

AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

AC tipi elektrikli otomobil şarj istasyonları, maksimum 22 kW enerji çıkışına sahip modellerdir. Enerji çıkış gücü şebekenin şarj hızına, şarj gücüne ve aynı zamanda elektrikli araç modelinin akım dönüştürücü gücüne göre 4 ila 22 kW arasında değişkenlik göstermektedir.

Bolt Energy Solutions ürün yelpazesi içerisinde bulunan modeller arasında; duvara montaj özelliği olan Vestel EVC04-AC22 22 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, şık ve aynı zamanda şık tasarımının yanı sıra aynı zamanda güvenli bir sisteme sahip olan Juice Charger Me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu gibi AC tipi ve sabit elektrikli araç şarj istasyonu modelleri yer almaktadır.

DC Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli otomobil kullanımının artmasıyla birlikte aynı zamanda elektrik şarj istasyonları da ciddi oranda rağbet görmeye başlamıştır. Ev, otopark ve ofis gibi bireysel yaşam alanlarında da hem güvenli hem işlevsel şekilde kullanılabilen şarj istasyonları arasında DC tipi modeller de yer almaktadır.

DC tipi elektrikli araç şarj istasyonu modelleri şarj süresini 4 saate kadar düşürebilen sistemlerdir. DC tipi şarj istasyonlarının enerji çıkış gücü minimum 24 kW olurken maksimum 175 kW’a kadar çıkabilmektedir. DC tipi olarak üretilen orta derecede güce sahip olan Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, metal gövdesi sayesinde son derece dayanıklı ve güvenli bir üründür.

Aynı özelliklere sahip olan Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ise yine Bolt Energy Solutions modellerinden biri olmakla birlikte sadece şarj gücü 300 kW’a kadar çıkabilen bir sistemdir. Söz konusu sistemlerin fiyatları enerji gücüne ve teknik özelliklerine göre değişmektedir.

Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Taşınabilir elektrikli araba şarj istasyonu modelleri, aracınızda portatif bir şekilde taşıyabileceğiniz ve tüm priz noktalarını elektrikli aracınız için şarj noktası haline getirebileceğiniz modellerdir. Aracınızın enerji kesintisine uğramadan uzun yol gidebilmesini sağlayan modellerden birisi Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modelidir. Diğer bir model ise aynı zamanda her yerde hızlı ve kolay şarj etme imkanı sunan Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modelidir. Aynı zamanda model skalası içerisinde ekonomik fiyatlı yeni nesil taşınabilir şarj cihazı olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ve hem adaptörü hem de çantası ile birlikte gelen bir diğer model olan Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu yer almaktadır.

Bolt Energy Solutions ürün yelpazesi içerisinde yer alan tüm taşınabilir elektrikli araç şarj istasyonları AC tipi olmakla birlikte elektrikli araç şarj istasyonu fiyatları da ürünlerin enerji gücü ve şarj hızına göre değişmektedir.

Hızlı Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Hızlı şarj istasyonları, DC tipi istasyonlar olmakla birlikte aynı zamanda maksimum 4 saat gibi bir elektrikli araç süresi ile aracınızın full şarj dolumunu gerçekleştirebilen teknolojik sistemlerdir. AC tippi elektrikli araç şarj istasyonu modelleri ile kıyaslandığında şarj süresi kısalırken elektrikli araç şarj istasyonu fiyatlarının da AC (Alternatif Akım) tipi modellere göre daha yüksek seyretmektedir. Hızlı şarj istasyonu maliyeti biraz daha fazla olabilmektedir.

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.