Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Bolt Enerji Hakkımızda

Hakkımızda

Bolt Enerji olarak 2021 yılında sektöre adım atmış olduğumuz günden bu yana, sizlere elektrikli araba modelleri için şarj istasyonları ve ekipmanları tedarik hizmetleri vermekteyiz. Türkiye genelinde elektrikli araç kullanımını ve sıfır emisyona geçiş sürecini hızlandırmak amacıyla çıktığımız bu yolda Avrupa’daki en iyi ürün ve ekipmanları sizlere sunarak üst düzey kalitede hizmetler sunmaktayız.

2021 yılından bu yana elektrikli araç şarj istasyonu ürünleri ve ekipmanları tedariğinde bulunan Bolt Energy Solutions, üst düzey kalitede hizmet sunabilmek adına sizlere Avrupa’daki en iyi ve en kaliteli elektrikli otomobil sağlayıcıları ile çalışmaktadır.

Bolt Energy olarak sizlere güvenle sunduğumuz elektrikli araba şarj istasyonu modelleri ve yardımcı ekipmanları, elektrikli aracınızın model özelliklerine göre farklı ürünler bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesi sahiptir. Ürün yelpazesinin geniş olması fiyatlar konusunda da çeşitliliğe ortam hazırlamaktadır. İki farklı akım ile üretilebilen elektrikli şarj istasyonları sunan Bolt Enerji Çözümleri ürün yelpazesi içerisinde AC elektrikli araç şarj istasyonu ve DC elektrikli araç şarj istasyonu modelleri bulabilirsiniz.

Beklentileri ve talepleri daima göz önünde bulunduran Bolt Energy Solutions; istediği her yerde elektrikli aracını hızlı ve güvenli şarj etmek isteyenler için elektrikli araç şarj süresi mininum düzeyde olan taşınabilir elektrikli şarj istasyonları ve elektrikli araç şarj istasyonu üniteleri de tedarik etmektedir.

Hızlı şarj istasyonları ve üniteleri konusunda geniş bir model çeşitliliğine sahip olan Bolt Energy; aynı zamanda sunduğu akılcı ve yenilikçi çözümleri ile hayatınızı kolaylaştıracak sistemleri olabilecek en uygun ücretler dahilinde sizlere güvenle tedarik eder.

Vizyonumuz

Kaliteli, bilinçli ve aynı zamanda çok yönlü tasarım modeline sahip olan Bolt Energy; öncelikle en akıllı ve son sistem elektrikli araç şarj istasyonu yazılımları ile sizlere geniş bir alanda çözümler sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda elektrikli otomobil şarj istasyonları ve aksesuarları noktasında modern çözümler sunan, sektörün lider ve yenilikçi ismi haline gelmek öncelikli vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Bolt Enerji Çözümleri; müşterilerinin ve iş ortaklarının memnuniyetini ilk planda tutmaktadır. Bu noktada misyonumuz hem müşterilerimize hem de iş ortaklarımıza modern, güvenli ve verimli elektrikli araç şarj üniteleri sunarak memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmaktır.

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.