Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!

Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu sayesinde aracını kolay ve hızlı şekilde dilediğiniz anda şarj edebilirsiniz.

● Esnek: her yerde hızlı ve kolay şarj
● 22 kW’a kadar şarj gücü
● Entegre artık akım koruması
● Her yerde şarj edin
● Hızlı, kolay, güvenli çalışma
● Tamamen hava koşullarına dayanıklı
● 2 priz adaptörü (Ev prizi 3kW & Trifaze 32A 22kW), bir çanta ile birlikte ve hediye duvar kiti ile gelir.

Sınırlı sayıda ve sınırlı bir süre için %5 indirim.
*İndirim sepette otomatik olarak uygulanır.

1.299,00

  • TRY: 46.622,23 ₺

Kur: 35.890865

Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, ihtiyaç duyduğunuz her yerde aracınızı hızlı şarj etmenizi sağlar. 22 kW’lık taşınabilir şarj istasyonu olan Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, özel tasarımında bulunan braketi sayesinde duvara takılabilme özelliğine sahiptir. Sahip olduğu adaptör sayesinde istediğiniz her yerde ev ya da sanayi prizine takarak kullanabilmeniz mümkündür.

Aracınız için gerekli şarj gücünü otomatik olarak ayarlama yeteneğine sahip olan Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, su geçirmez özelliğinin yanı sıra aynı zamanda 3 tona kadar tekerlek gücü dayanıklılığına sahiptir. Sadece 1 kg ağırlığı ile son derece hafif bir ürün olmakla birlikte tip 1 ve tip 2 bağlantıya sahip elektrikli arabalarla uyum sağlama özelliğine de sahiptir. Böylece ürünü kullanırken ciddi oranda tasarruf etme imkanı da yakalayabilirsiniz.

Üst düzey güvenliğe sahip olan Juice Connector sayesinde otomatik olarak adaptörü tanıyarak aracınızın güvenilir ve maksimum hızda şarj olmasını sağlar.

Çapı 70 mm, uzunluğu ise 225 mm olan Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, -25°C ila +45°C arasında sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Ev prizine ya da sanayi prizine takarak kolaylıkla çalıştırabileceğiniz ürün metalik antrasit renginde olup kablosu ise siyah renkte ve 3.1 metre uzunluğunda olup kolay kullanım imkanı sunacak kadar yeterli uzunluğa sahiptir.

Ev tipi ya da sanayi tipi fark etmeksizin tüm priz türlerinde %30 ile %40 oranında diğer ürünlere göre çok daha hızlı şarj edebilen Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, taşınabilir şarj istasyonu olarak piyasanın en sağlam ve en kaliteli ürünlerinin başında gelir.

Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Paket İçeriği

  • Taşıma Çantası
  • Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
  • CEE32 Adaptör
  • Schuko (Ev Tipi Priz) Adaptör
  • Kullanma kılavuzu

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Nedir?

Elektrikli araç şarj istasyonu, enerjisini elektrikten alan arabaların şarj edilerek yürür vaziyete gelebilmesini sağlama için kullanılan şarj cihazlarıdır. Eğer elektrikli araba kullanıyorsanız mutlaka bir elektrikli araba şarj istasyonu da olması gerekecektir. İş yerinizde, evde, otelde ya da restoranda kısacası ihtiyaç duyduğunuz her yerde bu teknolojik sistemler sayesinde elektrikli arabanızı şarj edebilirsiniz.

Elektrikli otomobil şarj istasyonu için cep telefonu şarj aleti benzetmesi yapılabilir. Elektrikli arabaları ekonomik ve hızlı şekilde şarj etmeye yarayan bu sistemler, alternatif akım ve doğru akım olmak üzere iki farklı şebekeye sahip olabilir. Bu nedenle de şarj istasyonunun sahip olduğu teknik özelliklerin maliyet, enerji verimi ve şarj süresi gibi konular üzerinde de doğrudan etkili olduğunu söylemek mümkündür.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Üniteleri

Elektrikli araç şarj üniteleri, evinizde veya iş yerinizde kısacası size ait tüm özel alanlarınızda elektrikli araçlarınızı kolay ve hızlı şekilde şarj etmenizi sağlar. Özellikle son zamanlarda daha ekonomik hale gelmesi sebebi ile elektrikli araçların kullanımının yaygınlaşması elektrikli araçların şarj ünitelerine olan ihtiyacı da doğrudan arttırmıştır.

Şarj üniteleri AC ve DC olmak üzere iki farklı şebeke sahip olabildiğinden modeller arasında farklılıklar olabileceği gibi maliyet ve fiyat gibi konularda da farklılıklar meydana getirebilmektedir. Elektrikli aracın modeli, şarj ünitelerinin maliyeti ve özelliklerini belirleyen en önemli husustur.

AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Alternatif Akım (AC), ev prizlerini kapsayan şebekelerdir. DC yani doğru akım ile karşılaştırıldığında elektrikli araç şarjında daha ekonomik şebeke olmasına rağmen şarj süreci doğru akıma göre daha uzundur. Elektrik şebekesinden gelen alternatif akım, araçtaki dönüştürücü sayesinde doğru akıma çevrilir ve bu enerji bataryaya dolar. Alternatif akım (AC) şebekelerinde maksimum enerji çıkışı 22 kW olmaktadır. Bu güç, aracınızın akım dönüştürücü ve benzeri gibi teknik özelliklerine göre değişebilir.

Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak Bolt Energy sizlere birbirinden farklı AC akımına sahip elektrikli araç şarj istasyonu modelleri ve ekipmanları sunmaktadır. Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, istediğiniz her yerde hızlı ve pratik şarj etme imkanı sunan bir üründür. Alman Otomobil Birliği tarafından taşınabilir istasyon modelleri arasında birinci olmuştur.

Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu hem ev tipi hem de sanayi tipi prizlerde kullanabileceğiniz tip 2 sokete sahiptir. Elektrikli aracınızı 22 kW’a kadar şarj edebileceğiniz bu ürün aynı zamanda tek fazla olabileceği gibi üç faza kadar şarj etme imkanı sunar.

Kolay taşınabilirliğinin yanı sıra aynı zamanda AC akımına sahip ve duvara monte edebileceğiniz bir ürün arıyorsanız Vestel EVC04-AC22 22 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacak bir istasyon modelidir. Juice Charger Me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ise taşınabilir, portatif bir ürün olmasının yanı sıra size tamamen fabrikadan ayarlanmış şekilde geldiğinden anında tak-çalıştır yapabilirsiniz. Şarj konnektörünü aracınızın prizine taktığınız anda şarj dolumu otomatik başlar.

NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, kolay taşınabilir ve kompakt bir ürün olarak tercih edebileceğiniz ürünlerden bir diğeridir. İster ev ister sanayi prizinde maksimum şarj gücü sunarak elektrik şebekesinin 3 fazını da kullanmayı başarabilmektedir. En yenilikçi şarj ünitelerinden birisi olarak bir mobil uygulama sayesinde kolayca komut edilebilmektedir.

AC akımı ile çalışan bir diğer model ise Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modelidir. Standart bir ev prizinden 10 kat daha hızlı şarj etme özelliği vardır. Akıllı adaptörü sayesinde en doğru akım ayarını otomatik olarak gerçekleştirmektedir.

DC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Doğru akım (DC) şarj istasyonu, aracınızın batarya özelliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte elektrikli araç şarj süresi 1 ila 4 saat arasında şarj etme özelliğine sahiptir. Şebekeden gelen akı her zaman alternatif (AC) akımıdır. Ancak bu alternatif akım istasyonda doğru akıma (DC) çevrilir ve araç bataryasına gönderilir. Bu durum DC elektrik şarj istasyonunun daha hızlı şarj etmesini sağlar.

DC elektrikli şarj istasyonu, 24-175 kW arasında yüksek bir kapasiteye sahiptir. Fakat AC şebekelerine göre üst model olan DC elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti daha yüksek seviyede seyretmektedir.

DC akımlı Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, 75-300 kW şarj gücüne sahiptir. Korozyona dayanıklı ve %100 metal gövdeye sahip bir ürün olmakla birlikte aynı zamanda olumsuz hava koşullarında da güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Daha düşük şarj gücüne sahip olan Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ise aynı özelliklere sahip olmakla birlikte sadece şarj gücünü 150 kW’a kadar çıkarabilen DC akımlı şarj istasyonudur.

Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Mobil araç şarj istasyonu olarak da bilinen taşınabilir elektrikli araç şarj istasyonu, taşınabilir olması sayesinde istediğiniz her yerde aracınızı şarj edebileceğiniz, aracınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz ürünleri kapsar.

Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu fazlasıyla tercih edilen bir üründür. Maksimum şarj gücünü otomatik olarak ayarlarken aynı zamanda olumsuz kava koşullarına karşı yüksek mukavemet gösteren yapıya sahiptir. Esnek ve her yerde hızlı şarj imkanı sunan Juice Booster 2 Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, hızlı ve kolay çalışma özelliğinin yanı sıra aynı zamanda güvenlik önlemleri en üst seviyede olan ürünlerden birisidir.

Daha esnek ve tam şarj seviyesini kendi ayarlayan tam otomatik adaptör tercih etmek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm ekipmanları içerisinde barındıran Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu sizin için ideal bir seçim olacaktır. Özel çantası ile size gelen ve piyasadaki en güvenilir şarj ünitelerinin başında gelen NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ise kompakt ve kolay taşınabilir bir ürün olmasının yanı sıra aynı zamanda ücretsiz mobil uygulaması sayesinde zaman kontrollü şarj etme gibi yenilikçi sistemlere de sahiptir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Elektrikli şarj istasyonu modelleri geniş bir çeşitliliğe sahiptir olduğundan fiyatlar konusunda tek ve net bir rakam vermek mümkün olmamaktadır. Tercih edeceğiniz istasyonun özellikleri ve aracınızın özellikleri ücretler konusunda en önemli belirleyici hususlar olmaktadır.

Elektrikli şarj istasyonu ücreti, öncelikle istasyonun hangi akım ile çalıştığı doğrultusunda değişmektedir. Bununla birlikte enerjiyi depolama ve dağıtma konusundaki teknik özellikleri, istasyon kurulum lokasyonu ve priz sayısı gibi özellikler de fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yönetmeliği

Elektrikli şarj istasyonları, günümüzde ciddi bir ihtiyaç haline geldiğinden ticari olarak birçok noktaya kurulan bir nevi elektrikli araçlar için benzinlik işlevi gören istasyonlardır. Ancak ticari anlamda şarj istasyonu kurmak isteyenler için EPDK tarafından bir yönetmelik belirlenmiştir.

Yayımlanan bu yönetmeliğe göre istasyon kurmak isteyen girişimcilerin limited ya da anonim olarak bir şirket olması şartı vardır. Bu kişiler aynı zamanda mevzuatta belirlenen tutarın üstünde bir sermayeye sahip olmalıdır. Yönetmelikteki bu şartlara uygun olarak kişilere 49 yıl süreli olarak elektrikli araç şarj istasyonu kurmak için lisans verilmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli otomobil şarj istasyonları, elektrikli araçların kullanım oranının artmasıyla birlikte büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Türkiye’nin birçok ilinde ve hatta birçok ilçesinde bulunan bu hızlı şarj istasyonları sayı olarak her geçen gün daha da artmaktadır.

Günümüzde sayısı Türkiye genelinde 3000’e yaklaştığı bilinen bu şarj istasyonlarının büyük bir kısmı AC akımı ile çalışırken ortalama 350 tanesi DC akımına sahip istasyonlardır. İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana gibi büyük illerde çok fazla olan istasyonlar, günümüzde artık küçük illerde hatta birçok ilçede de yaygın hale gelmeye başlamıştır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri

Bolt Energy, elektrikli araç şarj istasyonu konusunda sizlere son derece güvenilir ve son sistem çözümler sunmaktadır. Ev, iş yeri, ofis, otel, restoran, dinlenme tesisi ve otopark gibi birçok alanda kullanımı son derece uygun güvenilir olan çözümlere Bolt Energy ile hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sizlere geniş yelpazede çözümler sunan elektrikli araç şarj istasyonu ürün ve ekipmanları; artık galeri, iş merkezi, alışveriş merkezi, rezidans gibi alanlarda da ihtiyaç duyulan ve kullanılmaya başlayan ürünler haline gelmiştir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.