Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!

Juice Booster 2 Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Duvar Kiti

Juice Booster 2 Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Duvar Kiti, montajı kolay ve kullanımı tek bir bilek hareketiyle son derece güvenli ve pratiktir.

  • Juice Booster 2’yi tam teşekküllü bir duvar şarj istasyonuna yükseltin
  • Kilitlenebilir ve askılı
  • Bir bilek hareketiyle takın ve çıkarın
  • Sadece iki vida ile çok kolay kurulum

99,00

  • TRY: 3.549,37 ₺

Kur: 35.852192

Stokta yok

Montajı son derece kolay olan Juice Booster 2 Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Duvar Kiti, gittiğiniz her yere kolayca götürebileceğiniz ve istediğiniz her yerde elektrikli araç şarj ihtiyacınızı anında karşılayabileceğiniz fonksiyonel bir üründür. Hırsızlığa karşı üst düzey güvenlik sistemine sahip olmakla birlikte aynı zamanda tek bir bilek hareketiyle kolayca çıkarabilir ve aracınızın bagajında taşıyabilirsiniz.

5 mm kalınlığında alüminyumdan üretilmiş olan Juice Booster 2 Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Duvar Kiti, krom çelik materyallerine ve toz boyaya sahip olduğundan uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanım sunan elektrikli araç şarj istasyonu ürünüdür.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Nedir?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektrikli araba kullanımı da her geçen gün sadece Türkiye’de değil dünya genelinde artış göstermeye devam etmektedir. Ülkemizde elektrikli otomobil kullanımının sürekli artmaya devam etmesi elektrikli araç şarj istasyonu ihtiyacını da kaçınılmaz hale getirmiştir. Öyle ki; elektrikli araçların yürüyebilir vaziyete gelebilmesi ancak bu ürünler sayesinde mümkün olmaktadır.

Endüstriyel prizler ya da ev prizi fark etmeksizin tüm prizlerde kullanılabilen elektrikli araba şarj istasyonu ürünleri, tüm yaşam alanlarında kullanabileceğiniz işlevsel ürünledir. Araçların model özelliklerine göre farklı şekillerde üretilebilen elektrik şarj istasyonları, DC akım ve AC akım olmak üzere farklı akım türlerine göre üretilmektedir. Tüm bu özellikler elbette verim ve şarj süresi gibi ayrıntılar üzerinde doğrudan etkili olmaktadır.

Elektrikli Araç Şarj Üniteleri

Elektrikli araç şarj üniteleri, alternatif akım ve doğru akım olmak üzere iki farklı şebeke özelliğine göre üretilen modellerdir. Son zamanlarda elektrikle çalışan hibrit araçlarının kullanımının arması aynı zamanda elektrikli araç şarj ünitelerine olan ihtiyacın da aynı oranda artmasına ortam hazırlamıştır. Bu ürünler evinizin bahçesinde ya da garajında, işyerinizde, otelde, restoranda ya da otoparkta kullanımı uygun olan ürünlerdir.

Şarj üniteleri, birden farklı model skalasını içerisinde barındırmaktadır. Modeller farklı oldukça fiyatlar da birbirinden bağımsız olarak değişkenlik göstermektedir. Burada en önemli husus şarj ünitesi ürünü seçerken aracınızın teknik özellikleri olmaktadır.

AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Alternatif akım (AC), ev tipi prizlerden gelen akımı ifade etmektedir. En yüksek enerji çıkışı 22 kW olan alternatif akım elektrikli araç şarj istasyonları, doğru akıma göre daha ucuz maliyette olsa da elektrikli araç şarj süresi daha uzun olmaktadır.

Şebekeden gelen alternatif akımı doğru akıma çevirerek aracınızın aküsüne gönderir ve böylece aracınızın elektrik enerjisinin karşılanmasını sağlar. Alternatif akım modeli ile üretilen birden fazla elektrikli araç şarj istasyonu bulabilmeniz mümkündür.

Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, 22 kW’a kadar enerji çıkışı sağlayabilen taşınabilir bir şarj istasyonudur. Su geçirmez tasarımı sayesinde olumsuz hava koşullarında dahi güvenle kullanabileceğiniz ürünümüz, aynı zamanda 3 tona kadar ağırlığa dayanabilme özelliğine sahiptir.

Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ise duvar kutusu olarak da kullanabileceğiniz işlevsel ürünlerden bir diğeridir. Otomatik adaptör tanıma özelliği sayesinde güvenilir şarj imkanı sunan ürünümüz, aynı zamanda halka açık şarj istasyonlarında da Tip 2 kablo bağlantısı ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Vestel EVC04-AC22 22 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, tercih edilen diğer AC elektrikli araç şarj istasyonu modellerinden birisidir. Kaçak akım riskine karşı koruma özelliğine sahip olan ürünümüz, aynı zamanda maksimum 22 kW enerji çıkışı ile yüksek performans göstermektedir.

İlk duvar kutusu modellerinden olan Juice Charger Me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, kullanışlı ve güvenilir tasarımının yanı sıra aynı zamanda da ekonomik fiyatlarıyla her bütçeye uygunluk göstermektedir.

Kompakt ve kolay taşınabilir tasarımı ile sizlere sunulan ve piyasanın en güvenilir şarj üniteleri arasında yer alan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, yolculuklarınızda size iyi bir arkadaş olurken ihtiyaç duyduğunuz her an aracınızdan çıkararak anında kullanabileceğiniz bir üründür.

Standart bir ev prizine göre 10 kata kadar daha hızlı şarj özelliği sunan Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, aracınızın ne kadar sürede dolacağını gösteren bir tasarıma sahiptir.

DC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Doğru akım (DC) elektrikli araç şarj istasyonu, 24 ila 175 kW arasında enerji çıkışına sahiptir. Şarj süresini büyük oranda kısaltan modeller olmakla birlikte alternatif akımlı istasyon modellerine göre daha maliyetli ürünlerdir. Şebekeden gelen alternatif akımı doğru akıma çevirerek aracınızın bataryasına göndererek bu sayede aracınızın daha kısa sürede şarj olmasını sağlar.

Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, DC akımlı ürün olmakla birlikte minimum 75 kW, maksimum 300 kW enerji çıkış gücüne sahiptir. Metal gövdesi sayesinde olumsuz hava koşullarına dayanıklılığı oldukça yüksektir. Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ise yine aynı özelliklere sahip olan ancak sadece şarj gücü maksimum 150 kW olan bir üründür.

Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Taşınabilir ya da mobil elektrikli araç şarj istasyonu, elektrikli aracınızı istediğiniz her noktada güvenilir ve hızlı bir şekilde şarj edebileceğiniz aynı zamanda aracınızdaki kolayca taşıyabileceğiniz portatif ürünleri kapsamaktadır.

Portatif elektrikli araç şarj istasyonları arasında fazlasıyla ilgi gören Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, ev ve iş yerinizde kullanabilmeniz için özel olarak üretilmiştir. Bulunduğunuz her noktada hızlı ve esnek şarj sistemine sahip olan Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, aynı zamanda güvenli çalışma sistemi sayesinde şarj dolumu sırasında aracınızın bataryasını korumaktadır.

Otomatik adaptör özelliği sayesinde şarj seviyesini kendisini ayarlayan Juice Booster 2 Basit Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, tüm ekipmanları ve taşımayı kolaylaştıran çantasıyla sizlere gönderilmektedir. Hızlı, güvenilir ve aynı zamanda da yenilikçi bir ürün olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, kompakt tasarımının yanı sıra aynı zamanda kullanıcılarına ücretsiz bir mobil uygulama üzerinden şarj zamanını kontrol etme özelliği sunmaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti, elektrikli araç kullanan ya da kullanmayı düşünen kişilerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bununla birlikte birçok nedene bağlı olarak ücretler hakkında tek bir fiyat vermek mümkün olmamaktadır. Zira fiyatlar üzerinde etkili olan birçok ayrıntının olduğunu söylemek mümkündür.

Elektrikli araç şarj istasyonu ücreti, öncelikle istasyonun alternatif akım ve doğru akım ayrımına göre değişmektedir. Alternatif akımla çalışan istasyon ücretleri her zaman daha uygun fiyatlarda seyretmektedir. Bunun yanı sıra tercih edeceğiniz istasyonun enerji verimliliği ve depolama gibi teknik özellikleri ile priz adedi gibi konular da fiyatları belirleyen önemli hususlar olmaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yönetmeliği

Hızlı şarj istasyonları, elektrikli araç kullananlar için tıpkı benzinlikler gibi her an ihtiyaç duyulabilecek alanlar haline gelmiştir. Dolayısıyla da bireysel kullanımın yanı sıra birçok kişi ticari olarak da elektrikli araç şarj istasyonu kurma eğilimindedir.

Ancak EPDK bu konunun hassasiyet gösterilmesi gereken bir konu olduğunu öne sürerek bu konuda yatırım yapmak isteyenler için yönetmelik çıkarmış ve bu yönetmelikte yatırımcıların sahip olması gerektiği özellikleri de açıklamıştır.

Ticari boyutta elektrikli araç şarj istasyonu açmak isteyen yatırımcıların öncelikle anonim ya da limited şirketi olması gereklidir. Mevzuatta belirtilen minimum sermaye oranına sahip olan ve tüm şartları karşılayan kişilere 49 yıl süreli olmak kaydıyla lisans belgesi verilmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli otomobil şarj istasyonları, elektrikli araçların kullanımının artmasıyla birlikte Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinde ihtiyaç duyulan yerler haline gelmiştir. Son verilere göre Türkiye’de 3000’i aşkın şarj istasyonlarının faaliyet gösterdiği belirtilmiştir. Ancak bu sayı her geçen gün daha da artmaktadır.

İlk aşamada İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana gibi büyük şehirlerde faaliyet göstermeye başlayan elektrikli araç şarj istasyonları, elektrikli arabalarının kullanımının artmasıyla birlikte artık küçük şehirlerde ve hatta ilçelerde dahi aranır hale gelmiştir. Dolayısıyla da artan ihtiyaçla birlikte elektrikli araç şarj istasyonlarının sayısının da arttığını söylemek mümkündür.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri

Elektrikli araç şarj istasyonu çözümleri, günümüzde artık teknolojinin de gelişmesiyle tüm yaşam alanlarımızda ihtiyaç duyulan çözümler haline gelmiştir. Avrupa’daki en iyi ve en güvenilir sağlayıcılar ile iş birliği içinde olan Bolt Energy Solutions, bu noktada sizlere yaşam alanlarınızda son sistem ve son teknolojiye sahip elektrikli araç şarj istasyonu çözümlerini güvenle sunmaktadır.

Ev ve iş yeri gibi kişisel yaşam alanlarınızın yanı sıra otel, restoran, alışveriş merkezi, rezidans, otopark, galeri ve benzeri gibi alanlarda da çözümler sunan Bolt Enerji Çözümleri, yenilikçi ve teknolojik yaklaşımları ile sizlere geniş ürün yelpazesiyle köklü ve teknolojik çözümler sunmaya devam etmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Juice Booster 2 Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Duvar Kiti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.