Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!

Juice Booster 2 Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Uzatma Kablosu 10 metre

Juice Booster 2 Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Uzatma Kablosu 10 metre uzunluğu sayesinde geniş alanda kullanım imkanı sunmaktadır.

Yalnızca Juice Booster 2 Taşınabilir Şarj İstasyonu ile çalışır.

250,00

  • TRY: 8.850,29 ₺

Kur: 35.401159

Elektrikli araba modelleri için özel olarak geliştirilmiş olan Juice Booster 2 Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Uzatma Kablosu 10 metre uzunluğu sayesinde geniş bir alanda elektrikli otomobil şarjını kolay hale getirmektedir. Elektrikli şarj istasyonu kablonuz ile birbirine bağlandığında daha uzun bir mesafe sunan ürünümüz, 22 kW’lık gücü destekleme özelliğine sahip olmaktadır.

Aynı zamanda olası fişten çıkma ya da hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı güvenli olan Juice Booster 2 Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Uzatma Kablosu 10 metre ürünümüz, kilitleme özelliğine sahiptir. Ayrıca elektrikli araç şarjı sırasında kablo uzun olduğundan takılma ve benzeri gibi durumlar yaşamamak için fazla kabloyu sarabilir ya da bantlayabilirsiniz.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Nedir?

Elektrikli araç şarj istasyonu, elektrikli araçlar ya da diğer adıyla hibrit araçların enerji yani yakıt ihtiyacını karşılamak için gerekli olan ekipmanlardır. Günümüzün en çok tercih edilen araçları arasında yer almaya başlayan elektrikli araçlar, ekonomik enerji kullanımına sahip olmasıyla rağbet gören modeller haline gelmiştir. Haliyle bu araçların enerji ihtiyacını karşılamak için elektrik şarj istasyonları da temel ihtiyaç olmaya başlamıştır.

Alternatif akım ve doğru akım olmak üzere iki farklı şekilde üretilen bu modeller, araç özelliklerine göre değişken olarak üretildiğinden birçok modeli içerisinde barındırmaktadır. Elektrikli aracın yürür hale gelmesi için kullanılması gereken elektrikli araç şarj üniteleri; evinizde, iş yerinizde, otoparkta, restoran ya da otel gibi mekanlarda hem pratik hem de güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz ekipmanlardır.

Elektrikli Araç Şarj Üniteleri

Elektrikli araç şarj üniteleri, elektrikli araçların kullanımının artmasıyla birlikte elzem bir ihtiyaç haline gelmiştir. Enerjisini elektrikten alan araçların çalışır vaziyete gelmesi için mutlaka gerekli olan bu teknolojik ekipmanlar, alternatif akım ve doğru akım olmak üzere iki farklı şebekeye uyumlu olarak üretilen ürünlerdir.

Aracınızın teknik özellikleri, beklentileriniz ve benzeri gibi detaylara göre farklı elektrikli araba şarj istasyonu tercihi yapabilirsiniz. Şarj ünitelerinin sahip olduğu özellikler doğrultusunda fiyatlar konusunda farklılık görmeniz de mümkün olmaktadır.

AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Ev tipi prizlere uygun olarak üretilmiş olan alternatif akım (AC) elektrikli araç şarj istasyonu, doğru akım şarj istasyonlarına göre oldukça uygun fiyatlı ürünlerdir. Ancak bununla birlikte doğru akım ile karşılaştırıldığında elektrikli araç şarj süresi daha uzun olan ürünlerdir. En yüksek enerji çıkışı 22 kW olabilen alternatif akım şarj istasyonları, farklı model ve özelliklerde üretilmiş geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olmaktadır.

Alternatif Akım (AC), ev prizlerini kapsayan şebekelerdir. DC yani doğru akım ile karşılaştırıldığında elektrikli araç şarjında daha ekonomik şebeke olmasına rağmen şarj süreci doğru akıma göre daha uzundur. Elektrik şebekesinden gelen alternatif akım, araçtaki dönüştürücü sayesinde doğru akıma çevrilir ve bu enerji bataryaya dolar.

Alternatif akım (AC) şebekelerinde maksimum enerji çıkışı 22 kW olmaktadır. Bu güç, aracınızın akım dönüştürücü ve benzeri gibi teknik özelliklerine göre değişebilir.

Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, ev prizi ya da endüstriyel priz fark etmeksizin istediğiniz yerde aracınızı şarj edebilme imkanı sunmaktadır. 3 tona kadar ağırlığa karşı dayanıklılık gösteren ürün, aynı zamanda su geçirmez tasarımı sayesinde olumsuz hava koşullarında bile açık havada kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir.

Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, taşınabilir bir üründen çok daha fazlasını sunan bir model olarak duvar kutusu olarak da kullanım imkanı sunmaktadır.

Vestel EVC04-AC22 22 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, besleme gücü olan bir model olarak aynı zamanda içerisinde bulundurduğu kaçak akım koruma özelliği sayesinde elektrikli aracınızı güvenle şarj etmenizi sağlar. Bu ürünlerin yanı sıra eğer hem uygun fiyatlı olsun hem de şık ve işlevsel bir tasarıma sahip olsun diyorsanız o halde Juice Charger Me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modelini tercih edebilirsiniz.

Her priz türünde maksimum düzeyde güç sunan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, 400 volta sahip bir elektrik şebekesinin 3 fazını da kullanarak hızlı ve güvenilir şarj imkanı sunar. Maksimum şarj gücünü otomatik olarak tespit eden Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, son derece hafif ve aracınızın ister bagajında isterseniz önünde rahatlıkla taşıyabileceğiniz kadar portatiftir.

DC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

DC (Doğru akım) elektrikli araç şarj istasyonu, AC şarj istasyonu ile kıyaslandığında şarj süresini 1-4 saate kadar düşürerek hızlı şarj etme özelliğine sahiptir. Buna karşılık AC elektrikli araç şarj istasyonuna göre daha yüksek maliyetlerde olan DC şarj istasyonları, minimum 24 kW, maksimum 175 kW aracınızın teknik özelliklerine göre enerji çıkışı performansı gösterebilmektedir.

Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, maksimum 150 kW enerji çıkış gücüne sahip ve metal gövdesi sayesinde zor hava koşullarında bir güvenle kullanabileceğiniz DC akımlı bir elektrik araç şarj istasyonudur. Eğer daha düşük şarj gücüne sahip ve DC akımı çalışan bir model arıyorsanız aynı özelliklere sahip olan ancak şarj gücü 300 kW’a kadar çıkabilen Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modelini tercih edebilirsiniz.

Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Taşınabilir elektrikli araç şarj istasyonu ürünleri sayesinde artık elektrikli aracınızın şarjı bittiğinde elektrikli araç şarj noktası aramanıza gerek kalmayacak. Ev tipi ya da endüstriyel prizlerin olduğu her yerde portatif şarj istasyonları modelleri sayesinde aracınızı nerede olursanız olun anında şarj ederek yolunuza devam edebilirsiniz.

Piyasanın en yenilikçi ve en kompakt tasarımına sahip ürünlerinden birisi olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, mobil uygulaması sayesinde kullanıcılarına şarj kontrol imkanı sunan bir üründür.

Taşınabilir elektrikli araç şarj istasyonu modelleri arasında yoğun ilgi gören modellerden birisi olan Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, maksimum şarj gücünü otomatik olarak ayarlayan ve olumsuz çevre koşullarında dahi güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

Şarj sırasında son derece güvenli bağlantı kurarak aracınızı koruyan Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu sayesinde aracınızı prizin olduğu her yerde güvenle şarj edebilirsiniz. Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, otomatik adaptör tanıma sistemi sayesinde aracınızı her şarja taktığınızda güvenliği en üst seviyeye çıkaran bir üründür.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti her ne kadar merak edilen bir konu olsa da bu konu kişiden kişiye değişkenlik gösteren bir konudur. Şöyle ki; öncelikle elektrikli araç ve elektrikli araç şarj istasyonu modelleri oldukça farklıdır. Dolayısıyla da elektrikli araç şarj istasyonu alacak olan kullanıcının öncelikle aracının özellikleri doğrultusunda tercih yapması gereklidir.

Tüm bunların yanı sıra elektrikli araç şarj istasyonu ücreti üzerinde etkili olan bir konu da kurulum lokasyonu ve istasyon akımıdır. Şarj istasyonlarının fiyatları akım türlerine göre değişkenlik göstermekle birlikte aynı zamanda kurulacağı lokasyana, ürünün verimliliği ve depolaması gibi özelliklerine göre de fiyatların değişmesi muhtemel bir durumdur.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yönetmeliği

Elektrikli otomobil şarj istasyonları, günümüzde teknolojinin de büyük bir gelişme göstermesiyle birlikte elektrikli araç kullanıcıları için her an ihtiyaç duyulabilecek alalar haline gelmiştir. Hal böyle olunca bireysel ürünlerin yanı sıra sadece Türkiye’nin değil dünyanın dört bir yanında halka açık elektrikli araç istasyonları kurulmaya başlamıştır.

Türkiye’de kurulmak istenene elektrikli araç şarj istasyonları ise EPDK tarafından çıkarılan bir yönetmeliğe bağlanmıştır. Bu yönetmeliğe göre yatırımcıların belirli bir sermayeye sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda limited ya da anonim şirketi sahibi olması şartı aranmaktadır. Bu şartlara uygunluk gösteren yatırımcılara 49 yıllık elektrikli araç şarj istasyonları açma lisansı verilmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Hızlı araç şarj istasyonları, elektrikli araçların herhangi bir noktada hızlı ve güvenilir şekilde şarj olmasını sağlayan aynı zamanda halka açık olan ticari işletmelerdir. Günümüzde dünyada olduğu gibi Türkiye’de de elektrikli araba kullanım oranının sürekli artması aynı zamanda bu istasyonların sayılarının da her geçen gün artmasına imkan tanımaktadır.

Elektrikli araç şarj istasyonları ücretler ve şarj süresi konusunda birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Bu farklılığın temel nedeni ise istasyonların AC ve DC olmak üzere iki farklı akıma sahip olabilmesidir. AC akım ile çalışan istasyonlar daha uygun fiyatlarda olurken daha uzun sürede şarj etme özelliğine sahiptir. Ancak DC yani doğru akım istasyonları, maliyetli ancak daha hızlı şarj eden istasyonlardır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri

Daima teknolojiyi yakından takip eden ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip olan Bolt Energy Solutions, tüm yaşam alanlarınızda işinize yarayacak son sistem ve son teknolojiye sahip elektrikli araç şarj istasyonu çözümlerini sizlere gururla ve güvenle sunmaktadır.

Ev ve ofis gibi kişisel yaşam alanlarınızın yanı sıra Bolt Enerji Çözümleri sayesinde alışveriş merkezi, otel, restoran, rezidans, galeri ve otopark gibi alanlarda da elektrikli araç şarj istasyonu arayışlarınız güvenle son bulacaktır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Juice Booster 2 Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Uzatma Kablosu 10 metre” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.