Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!

Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu küçük ve taşınması kolay bir ürün olurken işlevi boyundan oldukça büyüktür.

● Esnek: her yerde hızlı ve kolay şarj
● 22 kW’a kadar şarj gücü
● Entegre artık akım koruması
● Her yerde, yurtiçinde veya yurtdışında şarj edin
● Hızlı, kolay, güvenli çalışma
● Tamamen hava koşullarına dayanıklı
● 4 priz adaptörü (Ev prizi 3kW, Trifaze 32A 22kW, Trifaze 16A 11kW ve Type 2), bir çanta gelir ve hediye duvar kiti ile birlikte gelir.

Sınırlı sayıda ve sınırlı bir süre için %5 indirim.
*İndirim sepette otomatik olarak uygulanır.

1.529,00

  • TRY: 56.154,48 ₺

Kur: 36.726279

Stokta yok

Küçük olmasının yanı sıra aynı zamanda hafif ve işlevsel bir ürün olan Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, ev ya da sanayi tipi fark etmeksizin tüm prizlerden gelen elektriği elektrikli araba için bir şarj noktası haline getirmektedir.

Piyasadaki en sağlam mobil elektrikli otomobil taşınabilir şarj istasyonu olan Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, ev tipi prize bağlandığında başka ürünlere göre %30 – %40 daha hızlı şarj edebilme özelliğine sahip bir elektrikli araba şarj istasyonu olma özelliği taşır.

Maksimum şarj gücünü otomatik olarak tespit etme özelliğine sahip olan ürünümüz, aynı zamanda elektrikli araç süresi hakkında size bilgi veren bir tasarıma sahiptir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Nedir?

Elektrikli araç şarj istasyonu, hibrit adı verilen araçların enerji ihtiyacını karşılayacak hareket edebilir hale gelmesini sağlayan şarj ekipmanlarıdır. Alternatif akım ve doğru akım olarak iki farklı şekilde tasarlanarak üretilen bu modeller, ulaşımda elektrikli araba kullananların kesinlikle evde, iş yerinde, otoparkta ya da restoran ve alışveriş merkezi gibi kamuya açık alanlarda ihtiyaç duyacağı ürünler olmaktadır.

Elektrikli otomobil şarj istasyonları sayesinde elektrikle çalışan aracınızın enerjisini doldurmanız mümkündür. Endüstriyle prizlerde ve ev prizlerinde kolayca elektrik akımı sağlayan şarj istasyonları, farklı özelliklere sahiptir. Dolayısıyla da aracınızın şarj süresini, verimliliğini ve özellikle de maliyetini doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle şarj istasyonu alırken mutlaka öncelikle aracınızın özelliklerini göz önünde bulundurmanız gereklidir.

Elektrikli Araç Şarj Üniteleri

Elektrikli araç şarj üniteleri, enerjisini elektrikten alan araçların çalışır hale gelmesini sağlamak amacıyla kullanılan şarj etme ekipmanlarıdır. Bir nevi telefon şarj cihazına benzetilen bu ekipmanlar, tıpkı elektrikle cep telefonunuzu şarj eden cihazlar gibi yine aynı şekilde elektrik enerjisiyle aracınızı şarj etmek üzerine tasarlanmış ürünlerdir.

Elektrikli araçların son dönemlerde çok fazla ilgi görmesiyle birlikte şarj üniteleri de ihtiyaç haline gelmiştir. Evinizin garajında ya da bahçesinde, otoparkta, restoranda, otelde ya da alışveriş merkezinde elektrikli aracınızı şarj etme imkanı sunan şarj üniteleri, her elektrikli aracın modeline göre farklı özelliklerde üretilen modellerdir.

AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Ev tipi prizlere uygun olarak üretilmiş olan Alternatif akım (AC) elektrikli araç şarj istasyonu modelleri, alternatif akımı aracınızın dönüştürücüsünde doğru akıma çevirerek bataryaya gönderir. Maksimum enerji çıkışı 22 kW olabilen teknolojik ekipmanlardır. Doğru akım (DC) modellerine göre daha uygun fiyatlarda olsa da araçları şarj etme süresi daha uzun olmaktadır. Bununla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, ultra hafif ve su geçirmez tasarıma sahip olmakla birlikte aynı zamanda Tip 1 ve Tip 2 bağlantılı tüm elektrikli araçlara uyum sağlamaktadır. Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, Tip 2 bağlantı kablosu ile halka açık istasyonlarda şarj imkanı sunarken aynı zamanda hem ev hem de endüstriyel prizlere uyumluluk gösteren işlevsel bir üründür.

Vestel EVC04-AC22 22 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, evinizde ve iş yerinizde isterseniz ev tipi prize isterseniz endüstriyel prize takarak kişisel olarak kullanabileceğiniz son derece güvenli ve işlevsel bir üründür. Juice Charger Me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu; küçük, basit ancak bir o kadar da kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Tüm ayarları yüklenmiş olarak gelen ürünümüz, “tak-çalıştır” özelliği sayesinde anında kullanmaya başlayabileceğiniz, kurulum gerektirmeyen bir üründür.

Piyasadaki en güvenilir ve en yenilikçi şarj istasyonu sistemlerinden birisi olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, hızlı ve taşınabilir şarj özelliğinin yanı sıra aynı zamanda sizlere ücretsiz olarak indirebileceğiniz mobil uygulama üzerinden şarj takip imkanı da sunmaktadır. Taşınabilir ve aynı zamanda da maksimum şarj tespiti yapan bir AC elektrikli araç şarj istasyonu arayışınız var ise o halde Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modelini tercih edebilirsiniz.

DC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

DC (Doğru akım) elektrikli araç şarj istasyonu, elektrikli araçların batarya özelliklerine göre farklılık gösterse de şarj süresini ortalama 1 ila 4 saate kadar düşürmektedir. Şebekeden gelen alternatif akım istasyon içerisinde doğru akıma çevrilerek aracınızın bataryasına iletilir. Bu sayede güvenli bir şekilde şarj olan aracınız, aynı zamanda hızlı şarj olarak sizin için yola hazır hale gelmektedir.

Maksimum 300 kW şarj gücü ve metal gövdesi ile hem güçlü hem de güvenilir bir DC akımlı şarj istasyonu olan Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, aracınızın kısa sürede full dolmasını sağlamaktadır. Eğer araç bataryanız daha küçükse aracınızın teknik özelliklerini de göz önünde bulundurarak tüm tasarım ve teknik özellikleri aynı olan sadece şarj gücü maksimum 150 kW olan Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modelini tercih etmeniz faydanıza olacaktır.

Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Mobil ya da elektrikli araç şarj istasyonu ürünleri, aracınızı ister ev tipi isterseniz endüstriyel prizin olduğu her yerde hızlı ve güvenilir şarj etmenizi sağlayan ürünleri kapsamaktadır. Aracınızda kolayca taşıyabileceğiniz bu ürünler sayesinde artık yolda kalma riskini rafa kaldırabilirsiniz.

Taşınabilir mobil elektrikli araç şarj istasyonları arasında yeni nesil bir ürün olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, sizlere mobil uygulama sayesinde şarj süresi kontrol imkanı sunarken aynı zamanda kompakt tasarımı ile hızlı ve güvenilir şarj imkanı sunmaktadır. İlgi göre ürünlerden bir diğeri olan Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, maksimum şarj gücünü kendisi ayarlarken aynı zamanda olumsuz hava koşullarında da güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

Bulunduğunuz her noktada hızlı ve esnek elektrikli araç şarj imkanı yaratan Juice Booster 2 Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, son derece kolay çalışma prensibine sahip olurken aracınız için tüm güvenlik önlemlerine sahip bir ürün olmaktadır. Tüm ekipmanları ve çantası ile sizlere gönderilen Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, otomatik adaptör özelliği sayesinde şarj seviyesini aracınızın bataryasına göre özel olarak en iyi seviyede ayarlamaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti, en çok sorulan sorular arasında yer almaktadır. Ancak şunu belirtmeliyiz ki; fiyatlar, aracın ve elektrikli araç şarj istasyonunun modeline, istasyonun kurulacağı alanın özelliklerine göre dahi farklılık arz etmektedir.

Elektrikli araç şarj istasyonu ücreti ise yine tercih edeceğiniz şarj istasyonunun teknik özelliklerine göre değişmektedir. Elektrikli araç şarj istasyonu temin ederken öncelikle aracınız ile uyumlu olması konusunda özen göstermelisiniz. Bu doğrultuda tercih edeceğiniz istasyonun hangi akımla çalıştığı, enerji verimliliği ve depolama özellikleri, priz sayısı gibi teknik özellikleri doğrultusunda size sunulan fiyat teklifleri de değişken olabilmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yönetmeliği

Elektrikli araç kullanımının son zamanlarda fazlasıyla artması aynı zamanda elektrikli araç şarj istasyonlarına olan ihtiyacın da aynı oranda artmasına ortam hazırlamıştır. Dolayısıyla da kişisel kullanımların yanı sıra elektrikli araçlar için tıpkı benzinliklerle aynı işleve sahip olan çok sayıda elektrikli araç şarj istasyonları açılmaya başlanmıştır.

Elektrikli araç istasyonları açmak isteyen kişiler için bir yönetmelik çıkarılmış ve bu yönetmelikte tüm şartlar açıkça belirtilmiştir. Bu şartların başında ise yatırımcıların belirli bir sermaye tutarına ve limited ya da anonim şirketine sahip olması gelmektedir. Özellikle bu şartları karşılayan yatırımcılara lisans belgesi 49 yıl süre ile verilmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Hızlı şarj istasyonları, yaşadığımız teknolojik çağın en önemli gerekliliklerinden birisi haline gelmiştir. Dünyada olduğu gibi Türkiye genelinde de daha ekonomik olması sebebiyle elektrikli araç kullanımının artması beraberinde elektrikli araç şarj istasyonlarına olan ihtiyacında artmasına neden olmuştur.

İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerde ihtiyaçlar doğrultusunda sayısı her geçen gün artan elektrikli araç şarj istasyonları, aynı zamanda küçük illerde hatta ilçelerde dahi sayıca artmaya başlayan tesisler haline gelmiştir. Sadece şehir içi değil şehirlerarası yolculuklar yapanlar için de önemli olan bu istasyonlar, Türkiye’nin dört bir yanında her gün daha da artmaya devam etmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri

Teknolojiyi yakından takip eden ve yenilikçi bir vizyona sahip olan Bolt Energy Solutions, sizlere tüm yaşam alanlarınızda teknolojiye kolayca ve güvenli bir şekilde ayak uydurabileceğiniz çözümler sunmaktadır. Avrupa’daki en iyi ve en gelişmiş sağlayıcılar ile çalışan Bolt Enerji Çözümleri, bu noktada sektörün en iyi olarak hizmet vermektedir.

Ücretler ve modeller konusunda farklılık gösteren geniş ürün yelpazesini sizlere sunan Bol Enerji Çözümleri ile evinizde, iş yerinizde ya da otel, restoran, otopark, galeri ve alışveriş merkezi gibi alanlarda işlevsel bir şekilde ve güvenle kullanabileceğiniz elektrikli araç şarj istasyonları ve ekipmanlarına yönelik çözümler bulabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.