Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!

Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, mobil şarj istasyonları arasında birinciliğini kanıtlamış iddialı bir üründür.

● Esnek: her yerde hızlı ve kolay şarj
● 22 kW’a kadar şarj gücü
● Entegre artık akım koruması
● Her yerde, yurtiçinde veya yurtdışında şarj edin
● Hızlı, kolay, güvenli çalışma
● Tamamen hava koşullarına dayanıklı
● 3 priz adaptörü (Ev prizi 3kW, Trifaze 32A 22kW Trifaze 16A 11kW), bir çanta ve hediye duvar kiti ile birlikte gelir.

Sınırlı sayıda ve sınırlı bir süre için %5 indirim.
*İndirim sepette otomatik olarak uygulanır.

1.399,00

  • TRY: 49.967,59 ₺

Kur: 35.716647

Elektrikli araba bagajınızda kolayca taşıyabileceğiniz çantasıyla birlikte sizlere gelen Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, Alman Otomobil Birliği tarafından karşılaştırılmalı testlerde birinci olarak seçilmiş dolasıyla da son derece iddialı olan modeller başında gelmektedir.

Tip 1 ve Tip 2 bağlantı özelliğine sahip olan tüm elektrikli araç modellerine uyumlu olan Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, yağmur ve benzeri gibi olumsuz hava koşullarına yüksek mukavemete sahip ürün olduğundan açık mekanda da dört mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Taşınabilir özelliği sayesinde elektrikli araba şarj istasyonu ihtiyacınız doğduğu her yerde, ister sanayi tipi ister ev tipi prize takarak aracınızı hızlı şarj ederek yolunuza güvenle devam edebilirsiniz. Endüstriyel prizleri dahi aracınız için ev tipi şarj noktasına çeviren Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, tam otomatik adaptör tanıma sistemi sayesinde aracınız için güvenli şarj ortamı oluşturmaktadır.

Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, piyasada üst seviye kaliteye sahip taşınabilir şarj istasyonu olmakla birlikte aynı zamanda ev tipi priz ile kullanıldığında diğer ürünlere kıyasla %30 ila %40 oranında çok daha hızlı şarj etme özelliğine sahiptir.

Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Paket İçeriği:

  • Taşıma Çantası
  • Juice Booster 2
  • CEE32 Adaptör
  • CEE16 Adaptör
  • Schuko (Ev Tipi Priz) Adaptör
  • Kullanma kılavuzu

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Nedir?

Elektrikli otomobil modelleri, adından da anlaşılabileceği gibi enerjisini elektrikten alan modellerdir. Bu araçların hareket edebilmesi için elektrik enerjisine ihtiyacı vardır. Bu elektrik enerjisini sağlayabilecek ekipmanlar ise elektrik şarj istasyonları olmaktadır.

Evde, iş yerinde, otelde, restoranda, alışveriş merkezinde ya da otoparkta kısacası yaşadığınız her yerde eğer bir elektrikli aracınız var ise elektrikli araç şarj istasyonu da birincil ihtiyacınız olacaktır.

Elektrikli araç şarj üniteleri, alternatif akım ve doğru akım olmak üzere iki farklı şebeke özelliğinde üretilmektedir. Her iki şebeke ile üretilen modellerin verimi, şarj süresi ve ücretler değişiklik göstermektedir. Bu nedenle de elektrikli araç şarj istasyonu temin etmeden önce beklentilerinizi ve aracınızın tüm teknik özelliklerini göz önünde bulundurmanız faydanıza olacaktır.

Elektrikli Araç Şarj Üniteleri

Elektrikli araç şarj üniteleri, çalışma enerjisini elektrikten alan araçların şarj ederek çalışır hale gelmesini sağlayan teknolojik ürünlerdir. Yakıtlı araçlara göre daha ekonomik olması sayesinde elektrikli araçların kullanımı son dönemlerde oldukça yaygınlaşmıştır.

Dolayısıyla da bu araçların şarj olabilmesi için hızlı şarj istasyonları olarak da bilinen şarj üniteleri Türkiye’nin birçok noktasında ihtiyaç haline gelmiştir.

Alternatif akım (AC) ve doğru akım (DC) olmak üzere iki farklı şebeke özelliklerine göre üretilen birçok elektrikli araç şarj ünitesi modeli bulunmaktadır. Dolayısıyla da modeller arasında birçok farklılık olduğundan fiyatlar da aynı oranda farklılık göstermektedir. Özellikle aracınızın teknik özellikleri şarj ürünlerinin maliyetini ortaya çıkaran en önemli belirteç olmaktadır.

AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

AC (Alternatif akım) elektrikli araç şarj istasyonu, ev prizlerine uygun olan modellerdir. Şebekeden gelen akımı aracınızın dönüştürücüsüne gönderir ve burada akımın doğru akıma çevrilmesini sağlar. Ardından enerjiyi aracınızın bataryasına göndererek enerji dolumunu gerçekleştirir.

Bu modeller, doğru akım modellerine göre daha uygun fiyatlarda olsa da elektrikli araç şarj süresi daha uzun sürmektedir. Maksimum 22 kW değerine kadar enerji çıkışı sağlasa da aracınızın özelliklerine göre bu durum değişebilmektedir.

Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, Tip 1 ya da Tip 2 bağlantılı tüm elektrikli araçlarda kullanılabilen portatif üründür. 1 kg ağırlığı ile ultra hafif tasarıma sahip olan ürünümüz, su geçirmez tasarımının yanı sıra 3 tona kadar dayanıklılık gösteren mukavemet özelliğine sahiptir.

AC şebekesine uyumlu ürünlerden bir diğeri olan Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, duvar kutusu olarak da kullanabileceğiniz aracınız için güvenilir şarj ortamı sunan bir modeldir.

Vestel EVC04-AC22 22 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, kaçak akıma karşı korumalı olan ve böylece aracınız için güvenli şarj ortamı oluşturan işlevsel ürünlerden birisidir.

Şık ve kompakt tasarımı ile dikkat çeken ve her bütçeye uygun olan Juice Charger Me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, duvara monte edebileceğiniz ve aynı zamanda tüm alt yapı ayarları yapılmış olarak sizlere gönderilen bir üründür. Bu sayede ürünü doğrudan “tak-çalıştır” prensibi ile vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güvenlik düzeyi en üst seviyeye çıkarılmış olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, voltaj koruması özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde aracınız şarj halindeyken ani voltaj artması ya da düşmesi problemlerine karşı aracınız daima güvende olacaktır.

Maksimum şarj tespitini otomatik olarak yapan Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, aynı zamanda dilediğiniz yerde olumsuz hava koşullarına rağmen güvenle kullanabileceğiniz ve dilediğinizde düşük akımla şarj dolumu yapmanıza imkan tanıyan tasarıma sahiptir.

DC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

DC (Doğru akım) elektrikli şarj istasyonu, elektrikli aracınızın teknik özelliklerine göre de değişmekle birlikte şarj süresini 1 ila 4 saate kadar kısaltan üründür. Şebekeden gelen alternatif akımı istasyon içerisinde doğru akıma dönüştürdükten sonra şarj sırasında aracınızın bataryasına gönderir.

Bu sayede gösterdiği 24 ila 175 kW’lık enerji çıkışı sayesinde aracınız daha hızlı ve güvenli şekilde şarj edilir.

DC akımlı Juice Ultra şarj istasyonu modelleri arasından aracınızın özelliklerine ve beklentilerinize göre bir model tercih edebilirsiniz. Eğer şarj gücü yüksek olsun istiyorsanız o halde Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu 300 kW şarj gücü ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacaktır.

Daha düşük şarj gücüne sahip bir model arıyorsanız Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu tercihinde bulunabilirsiniz. Her iki model de metal gövdeli ve korozyona karşı dayanıklı üründür. Aralarında tek fark şarj gücü olmaktadır.

Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Taşınabilir elektrikli araç şarj istasyonu modelleri, aracınızda kolayca taşıyabileceğiniz portatif ürünlerdir. Şarjınızın bittiği ve prizin bulunduğu her yerde elektrikli araç şarj imkanı sunan bu modeller sayesinde artık aracınızın şarjını dünyanın neresinde olursanız olun rahatlıkla ve kolay bir şekilde doldurabilirsiniz.

Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, aracınızın şarj gücünü otomatik olarak ayarlayan fonksiyonel bir üründür. Aynı zamanda dayanıklı tasarımı sayesinde olumsuz hava koşullarında bile üst düzey dayanıklılık göstermektedir.

Bulunduğunuz her noktada hızlı şarj imkanı sunan ürünlerden bir diğeri Juice Booster 2 Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, aracınızın hızlı şarj olmasını ve gideceğiniz yolun kesintiye uğramamasını sağlarken aynı zamanda aracınız için tüm güvenlik önlemlerini sunan donanımlı bir üründür.

Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, tam otomatik adaptör özelliği sayesinde şarj seviyesini otomatik olarak ayarlayan akıllı sisteme sahip bir üründür. Son olarak tercih edebileceğiniz bir diğer ürün ise piyasanın en yenilikçi ürünlerinden olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modelidir.

Şık bir tasarıma sahip olan bu ürün, aynı zamanda aracınızı hızlı şarj ederken diğer yandan ücretsiz indirebileceğiniz mobil uygulama sayesinde şarj süresini kontrol edebileceğiniz bir sistem sunmaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Elektrikli araç şarj istasyonu ücreti, günümüzde değişken bir banda sahiptir. Şöyle ki; teknolojinin ve üretim sistemlerinin devasa düzeyde gelişme göstermesi aynı zamanda elektrikli araç şar istasyonu modellerinin de geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasına ortam hazırlamıştır.

Ürün çeşitliğinin fazla olması, birbirinden farklı ürün ve ekipmanların ortaya çıkması aynı zamanda ücretler konusunda da değişkenlik oluşturmaktadır.

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti, aracınıza uygun olarak tercih edeceğiniz elektrikli araç şarj istasyonunun teknik özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda istasyonun kurulacağı bölgeye, istasyonun sahip olduğu akım türüne ve priz sayısına göre farklılaşabilmektedir. Dolayısıyla da bu konularda herkes için genel-geçer tek bir fiyat vermek mümkün olmamaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yönetmeliği

Elektrikli araç şarj istasyonu yönetmeliği, ticari boyutta istasyon açmak isteyen yatırımcıların sahip olması gerektiği özellikleri açıkça belirten bir mevzuattır. EPDK tarafından hazırlanmış ve resmi gazetede yayımlanmış olan mevzuata göre ticari boyutta elektrikli araç istasyonu açmak isteyen yatırımcıların öncelikle belirtilen miktarda sermayeye sahip olması gerekmektedir.

Yatırımcılara konulan şartlardan bir diğeri ise şirket şartıdır. Bu şarta göre ticari faaliyet göstermek üzere elektrikli şarj istasyonları kurmak isteyen kişilerin anonim ya da limited şirketi olması zorunluluğu bulunmaktadır. Bu şartları karşılayan yatırıcılara yönetmeliğe göre 49 yıl süre ile lisans verilmektedir.

Bu sürenin sonunda yatırımcı devam etmek isterse devlet tarafından şartlar incelenip uygun görüldüğü takdirde devam etmesine izin verilecektir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli otomobil şarj istasyonları, elektrikli araçların daha ekonomik olması sebebiyle kullanımının artması sonucunda neredeyse her il ve ilçede ihtiyaç haline gelmiştir.

Elektrikli araçların yürür vaziyette olabilmesi ve enerji dolumunun sağlanabilmesi için gerekli olan elektrikli araç istasyonları, ülkemizde farklı yaşam alanlarında olabildiği gibi aynı zamanda ticari olarak da halkın kullanımına farklı noktalarda açılmış olan alanlardır.

İlk aşamada Adana, İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde açılmaya başlanan elektrikli araç istasyonları; daha sonrasında Türkiye’nin dört bir yanında elektrikli araba modellerinin kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte Türkiye’de 3000’i aşkın bir sayıya ulaşmıştır. Bu sayı her geçen gün daha da artmaya devam etmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri

Sektörün modern ve teknolojiyi takip eden yenilikçi isimlerinin başında gelen Bolt Energy Solutions, sizlere yaşam alanlarınızda etkin bir şekilde kolaylık sağlayacak elektrikli araç istasyonu çözümlerini geniş bir ürün yelpazesinde sunmaktadır.

Evinizde ya da iş yerinizde elektrikli aracınızı şarj edebileceğiniz çözümler; aynı zamanda alışveriş merkezi, otopark, otel ve restoran gibi alanlarda da kullanılabilmek üzere Avrupa’nın en iyisi olan sağlayıcılar ile çalışan Bolt Enerji tarafından sizlere güvenle sunulmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.