Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!

Juice Booster 2 Type 2 Adaptör

Juice Booster 2 Type 2 Adaptör Juice Booster cihazınızın 22kWlık bir Type 2 kabloya dönüştürür.

169,00

  • TRY: 6.033,37 ₺

Kur: 35.700436

Juice Booster 2 Type 2 Adaptör Juice Booster cihazınızın 22kWlık bir Type 2 kabloya dönüştürür.

Yalnızca Juice Booster ile uyumludur.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Nedir?

Elektrikli araç şarj istasyonu, elektrikli araçlarınızı dilediğiniz tüm yaşam alanlarınızda güvenle ve pratik bir şekilde şarj edebilmenizi sağlayan teknolojik cihazlardır. Alternatif akım ve doğru akım olmak üzere iki farklı akım türü ile üretilmektedir. Her iki akım türünde elektrikli araç şarj istasyonu modellerinin özellikleri değişkenlik gösterdiğinden tercih yaparken mutlaka aracınızın teknik özelliklerini ve beklentilerinizi göz önünde bulundurmalısınız.

Ticari olarak kullanılan elektrikli araç şarj istasyonlarının kurulumu yönetmeliğe ve yönetmelikte yer alan şartlara bağlı olurken bireysel olan modelleri kolayca satın almanız mümkündür. Taşınabilir ya da sabit olarak tasarlanan modelleri; evinizin bahçesinde, otoparkınızda ya da iş yerinizde elektrikli aracınız için şarj noktası oluşturmak için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Elektrikli Araç Şarj Üniteleri

Elektrikli araç şarj üniteleri, elektrikli aracınızı evinizde ya da iş yerinizde kısacası tüm yaşam alanlarınızda şarj etmenizi sağlayan hem ekonomik hem güvenilir ve işlevsel teknolojik sistemlerdir. Ciddi oranda yakıt tasarrufu sağlayan elektrikli araçların son zamanlarda çok daha fazla yaygınlaşması aynı zamanda şarj ünitelerine olan ihtiyacın da doğal olarak artmasına ortam hazırlamıştır.

Artan talebe binaen günümüzde AC ve DC akım ile farklı modeller üretilmeye başlanmıştır. Üretilen şarj ünitelerinin özellikleri birbirinden farklı olduğundan aynı doğrultuda fiyatlar da farklılaşmaktadır. Dolayısıyla da model tercihi yaparken aracınızın modeli oldukça önemlidir.

AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Alternatif akım (AC) elektrikli otomobil şarj istasyonu modelleri, evlerde bulunan prizler ile çalıştırabileceğiniz, aynı zamanda yüksek verimlilik sağlayan modellerdir. Ekonomik ürünler olmasına rağmen doğru akım (DC) elektrikli araç şarj istasyonu modelleri ile karşılaştırıldığında şarj süresi daha uzun olan modellerdir. Ancak ekonomik olmaları sebebi ile piyasada tercih edilen modeller olduğundan birçok farklı modeli üretilmektedir.

AC akımlı modellerden birisi olan Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, %100 metal ve su geçirmeyen gövdeye sahiptir ve bu sayede kar, kar suyu geçirmez. Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, duvar kutusu işlevi de görebilen ve adaptör tanıma sistemi sayesinde hem güvenli hem kontrollü şarj etme imkanı olan modeldir.

Kaçak akım koruma özelliği ile şarj sırasında aracınızın güvenliğini ön planda tutan Vestel EVC04-AC22 22 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, duvara monte ederek ya da standı ile sabitleyerek kullanabileceğiniz hem fonksiyonel hem de güvenli modelimizdir. JUICE CHARGER me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, şık tasarımının yanı sıra uygun fiyatı ile de dikkat çeken modellerimiz arasında yer almaktadır.

Yeni nesil ve ekonomik fiyatlı olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, kurulum gerektirmeyen ve ücretsiz mobil uygulaması sayesinde aracınızı kontrollü şarj etme imkanı sunan modelimizdir. Son olarak hem küçük ve taşınabilir hem de fonksiyonel bir tasarım arayanlar için Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu da tavsiye edebileceğiniz güvenilir üründür.

DC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

DC (Doğru akım) elektrikli araç şarj istasyonu, şebekeden gelen alternatif akımı doğru akıma dönüştürerek aracınızın daha kısa sürede şarj olmasını sağlar. DC akım aracın aküsünü daha hızlı doldurduğundan elektrikli araç şarj süresi de maksimum 4 saat gibi kısa bir zarfında tamamlanmaktadır. Alternatif akımlı şarj istasyonu modellerine göre daha yüksek fiyatlarda olsa da tercih edilen ürünler olduğundan talepleri karşılamak adına farklı modelleri vardır.

DC akım elektrikli araç şarj istasyonu modelleri arasında en çok tercih edilen metal gövdesi ile üst düzey dayanıklılık sunan Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu olmaktadır. Ancak 300kW enerji çıkışının elektrikli aracınız için yüksek olduğunu düşünüyorsanız ve daha düşük enerji çıkışlı ürün arıyorsanız aynı özelliklere sahip olan Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modeli de beklentilerinizi süt seviyede karşılayacak bir ürün olmaktadır.

Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Elektrikli araba şarj istasyonu modelleri, elektrikli aracınızın enerji ihtiyacını karşılayan teknolojik sistemlerdir. Bu modeller arasında özel çantasıyla tasarlanan ve mobil şarj istasyonu olarak da bilinen taşınabilir elektrikli araç şarj istasyonu modelleri, her prizi elektrikli araçlar için şarj noktasına çevirdiği için oldukça ilgi göre modellerimiz arasında yer almaktadır. Bu modeller arasında sizler de bütçenize uygun ücretler ile aracınız için en uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Girdiği tüm testlerden başarıyla geçen Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, otomatik ayarı sayesinde aracınızın şarj gücünü ihtiyacı doğrultusunda belirler. Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, tüm prizleri aracınız için şarj noktası haline getirirken aynı zamanda aracınızın güvenliğini hat safhaya çıkaracak teknik özelliklere sahiptir.

Juice Booster 2 Basit Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, tam otomatik çalışma prensibi sayesinde aracınız için esnek ve güvenli bir şarj ortamlı oluşturur. Piyasanın en ekonomik ve aynı zamanda en güvenilir taşınabilir elektrikli araç şarj istasyonu ürünlerinden bir diğeri olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, kontrollü ve zamanlı şarj edebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca kompakt çantası ile taşınması, tüm ayarlarının yüklü olması sayesinde ise ilk anda kullanımı oldukça kolaydır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Elektrikli araç şarj istasyonu ücreti, elektrikli araç kullananlar için önemli ve tercih üzerinde etkili olan bir konudur. Ancak model tercihi yaparken fiyattan önce tercih edeceğiniz istasyon modelinin aracınızın teknik özelliklerine uyumlu olması çok daha büyük önem taşımaktadır. Zira elektrikli araç şarj istasyonu modelleri AC ve DC akımı olmak üzere iki farklı akıma uyumlu olarak üretilebilmektedir.

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti, tüm bu özelliklere göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca istasyonda kaç priz bulunduğu, elektrik enerjisinin dağıtılması ve depolanması için ihtiyaç duyulacak trafo özelliği ve istasyonunun kurulacağı lokasyonun özellikleri de fiyatların değişmesinde etken olan faktörlerdir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yönetmeliği

Elektrikli araba modellerinin enerji ihtiyacını karşılamak için bireysel istasyon modellerinin yanı sıra birde halka açık olarak elektrikli araç şarj istasyonları günümüzde birçok noktada ticari olarak faaliyet gösteren işletmeler haline gelmiştir. Ancak elektrik şarj istasyonları açmak isteyenler, öncelikle EPDK’nın düzenlemiş olduğu “Şarj Hizmeti Yönetmeliği” kapsamında gerekli koşulları sağlaması gerekmektedir.

Yönetmelik kapsamında belirtilen ilk husus gerçek kişilere lisans verilmediği hususudur. Şöyle ki, elektrikli araç şarj istasyonları açmak isteyen kişilerin anonim ya da limited şirketi sahibi olan tüzel kişiler olması gereklidir. Ayrıca başvuru yapacak olan tüzel kişilerin mevzuatta açıkça belirlenmiş olan tutarın üzerinde teminat gösterebilmesi şartı aranmaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli otomobil şarj istasyonları, bir nevi benzinlik işlevine sahip olan ve elektrikli araçların enerji ihtiyacını karşılayan halka açık işletmelerdir. Özellikle son zamanlarda elektrikli otomobillerin artmaya başlaması haliyle bireysel kullanımın yanı sıra halka açık istasyonlara olan talebin de artmasına ortam hazırlamıştır.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, elektrikli şarj istasyonlarının bayiliğini almak isteyen girişimcilere ise birtakım şartlar düzenleyerek “Şarj Hizmeti Yönetmeliği” adı altında bir mevzuat çıkarmıştır. Bu mevzuata uygunluk gösteren kişilere elektrikli araç şarj istasyonları açma ruhsatı verilmektedir. Tüm dünyada yaygın olmaya başlayan şarj istasyonları, Türkiye’de de 3000’i aşmış durumdayken bu sayı her geçen gün daha da artmaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri

Hızlı şarj istasyonları, elektrikli araçların gazının kesilmemesi için mutlaka gerekli olan teknolojik sistemlerdir. Bu alanda tüm istek ve ihtiyaçlarınıza yenilikçi ve gelişimci hizmet anlayışıyla kulak veren Bolt Energy Solutions, tüm yaşam alanlarınızda güvenle ve fonksiyonel şekilde kullanabileceğiniz elektrikli araç şarj istasyonu çözümleri sunuyor.

Günümüz teknolojisinin en önemli gelişmelerinden birisinin elektrikli araç modellerinin olduğunu düşündüğümüzde şarj istasyonlarının da ne kadar önemli olduğu aşikardır. Avrupa’daki güçlü iş ortakları sayesinde sizlere en iyisini ve en güvenilirini sunan Bolt Energy ile siz de bahçe, otopark, market, oto galeri, akaryakıt istasyonu, rezidans, otel, restoran ve benzeri gibi tüm yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz elektrikli araç şarj istasyonu ve ekipmanlarına en uygun fiyat garantisiyle ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Juice Booster 2 Type 2 Adaptör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.