Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!

Juice Charger Me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Juice Charger Me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu şık ve kompakt tasarımı sayesinde aracınız için son derece işlevsel ve güvenli şarj ortamı sunuyor.

  • Boyutlar: Y.240 mm, G.240 mm, D.120 mm
  • Kablo Uzunluğu: 5m
  • Ağırlık: yaklaşık 6,5 kg (şarj kablosu dahil)
  • Fırçalanmış paslanmaz çelik,
  • Ön panel siyah UV ışınlarına dayanıklı polikarbonat cam
  • Koruma derecesi IP54
  • Araç tarafı bağlantı: Tip 2 (IEC 62196)

Kur: 36.726279

Elektrikli araba modeliniz için uygun fiyatlı ancak bir o kadar da güvenli ve kullanışlı bir elektrikli araba şarj istasyonu arayışı içerisindeyseniz o halde Juice Charger Me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu hem model hem de fiyat olarak beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacak üründür.

Fabrikadan tüm ayarları yüklenmiş olarak sizlere ulaştırılan Juice Charger Me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, “tak-çalıştır” prensibine sahip olan bir üründür. Bu sayede hiçbir kurulum ayarı yapmanıza gerek kalmadan anında prize takarak aracınızı şarj etmeye başlayabilirsiniz.

İşlevsel ve güvenli bir ürün olmasının yanı sıra aynı zamanda hafif, küçük ve ekonomik olması da tercih nedenleri arasında yer almaktadır. Garajınızda, otoparkta ve bahçede kısacası istediğiniz her yerde elektrikli araç modeliniz ne olursa olsun aracınızın şarj ihtiyacını anında karşılayabilirsiniz.

Duvara sabitlenme özelliğine de sahip olan ürünümüz, tercih edeceği ürünün hem tasarım harikası olmasını hem de ekonomik olmasını isteyen kullanıcılar için son derece ideal bir seçim olmaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Nedir?

Elektrikli araç şarj istasyonu, elektrikli araçların enerji dolumu için son derece gerekli olan temel bir ihtiyaçtır. Son dönemlerde kullanımı son derece yaygın hale gelen elektrikli otomobil modelleri, gücünü elektrikten alan ve bu nedenle de elektrikli şarj istasyon ürünlerine ihtiyaç duyan araçlardır.

Bu ürünler sayesinde elektrikli aracınızı evinizin bahçesinde ya da iş yerinizde şarj edebileceğiniz gibi aynı zamanda otel, restoran ve otopark gibi alanlarda da kolayca şarj edebilirsiniz.

Tıpkı bir cep telefonu şarj cihazına benzeyen elektrikli araç şarj üniteleri, alternatif akım ve doğru akım olmak üzere iki farklı akım türüne sahip olarak üretilmektedir. Dolayısıyla ücretler de aracınızın modeline, ürünün verimlilik düzeyine ve sunduğu şarj süresi özelliğine göre farklılık göstermektedir.

Elektrikli Araç Şarj Üniteleri

Elektrikli araç şarj üniteleri, evde ya da iş yerinde elektrikli araçların kolay ve hızlı bir şekilde şarj edilmesini sağlayan teknolojik ekipmanlardır. Son dönemlerde yakıtlı araçlara göre daha ekonomik hale gelen elektrikli araçların yaygın bir şekilde kullanılması aynı zamanda elektrikli araç şarj ünitelerine olan ihtiyacın da artmasına ortam hazırlamıştır.

Şarj üniteleri, iki farklı şebekeye göre tasarlanarak üretilmiştir. Bu nedenle de modeller ve fiyatlar birbirinden bağımsız olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle aracınızın modeli bu maliyeti belirleyen en önemli faktördür.

AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

AC yani alternatif akım elektrikli araç şarj istasyonu, ev prizlerine uyumlu olan istasyon modellerini ifade etmektedir. Doğru akıma göre daha ekonomik olmasına karşın elektrikli araç şarj süresi daha uzun olmaktadır.

Elektrik şebekesinden gelen elektrik, aracınızdaki dönüştürücü sayesinde doğru akıma dönüştürülür ve aracınız bu şekilde şarj olur. Bu özelliklerde üretilmiş olan birçok alternatif akım elektrikli araç şarj istasyonları vardır.

Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, su geçirmez ve 3 tona kadar dayanıklı tasarımı ile aracınızı istediğiniz her yerde şarj etme imkanı sunmaktadır. Duvar kutusu olarak da kullanılabilen Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, otomatik adaptör tanıma sistemi sayesinde aracınızı şarj ettiğiniz her an güvenli şarj imkanı sunmaktadır.

Kaçak akım koruma özelliğine sahip olan Vestel EVC04-AC22 22 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, duvara monte ederek de kullanabileceğiniz ve maksimum 22 kW enerji çıkışına sahip olan bir modeldir. Juice Charger Me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ise kompakt ve sık tasarımı ile uygun fiyatlı aynı zamanda da hem güvenilir hem de işlevsel ürün arayanlar için tasarlanmıştır.

En güvenilir şarj ünitesi ürünlerimizden olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, kolay kullanımı sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her anda kurulum yapmanıza gerek kalmadan aracınızı şarj etmenizi sağlar.

Kendisi küçük ama işlevi büyük olan Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, tüm elektrik prizlerini istediğiniz her yerde şarj noktasına dönüştürme özelliğine sahiptir.

DC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

DC (Doğru akım) elektrikli şarj istasyonu, aracınızın teknik özelliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte 1 ila 4 saat arasında hızlı şarj etmektedir. Her zaman için elektrik şebekesinden alternatif yani AC akım gelmektedir. Ancak istasyonda doğru akıma dönüştürülen alternatif akım, aracınızın bataryasına doğru akım olarak gönderilir ve böylece aracınız daha hızlı şarj olur.

Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, DC akımlı araç şarj istasyonu olmakla birlikte aynı zamanda 300 kW’a kadar enerji çıkış kapasitesine sahip olmaktadır. %100 metal gövdesi sayesinde korozyona dayanıklı olduğundan yağmur ve kar gibi olumsuz koşullarda da güvenle kullanılabilmektedir.

Aynı özelliklere sahip olan sadece 150 kW gücü ile daha düşük bir güce sahip olan Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu da daha düşük enerjili ürün arayanların tercih edebileceği bir üründür.

Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Taşınabilir elektrikli araç istasyonu, elektrikli aracınızı istediğiniz her yerde rahatlıkla şarj edebileceğiniz ürünleri kapsamaktadır. Aynı zamanda mobil araç şarj istasyonu olarak da bilinen bu ürünler sayesinde elektrikli araç şarj noktası aramanıza gerek kalmamaktadır.

Taşınabilir elektrikli araç istasyonu modelleri arasında en çok tercih edilenlerden olan Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, şarj gücünü otomatik olarak ayarlayan ve aynı zamanda olumsuz ava koşullarına karşı güçlü bir tasarıma sahip olan modellerimizden birisidir.

Her yerde hızlı ve güvenilir şarj imkanı sunan Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ise kolay çalışabilir özelliğinin yanı sıra aynı zamanda üst düzey güvenlik önlemleri sayesinde şarj sırasında aracınızın güvenliğini de maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

Tam otomatik ve daha esnek bir taşınabilir elektrikli araç şarj istasyonu arayanlar için özel üretilen Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, size tüm ekipmanlarının bulunduğu çantasıyla birlikte gönderilmektedir.

Piyasanın en güvenilir taşınabilir şarj üniteleri arasında yer alan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ise kompakt ve şık tasarımı ile aracınıza güvenilir şarj ortamı oluşturmak için özel olarak tasarlanmış bir modeldir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Elektrikli şarj istasyonları, günümüzde rağbet gören ve bu nedenle de her geçen gün çeşitliliği artan elektrikli araçlar için temel bir ihtiyaçtır. Dolayısıyla da elektrikli araçların farklı modellere sahip olması farklı modellerde hızlı şarj istasyonları üretilmesine ortam hazırlamıştır. Bu nedenle de elektrikli araç şarj istasyonu ücreti hakkında tek bir fiyat bandı vermek mümkün olmamaktadır.

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti; istasyonunun hangi akımla çalıştığına, enerji depolama ve dağıtma potansiyeline ve istasyonunun kurulacağı bölgeye göre farklılık göstermektedir. Ayrıca istasyonda bulunan priz sayısı da fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olmaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yönetmeliği

Elektrikli otomobil şarj istasyonları, şahsi olarak ev ve iş yerlerinde kullanılan teknolojik ekipmanlar olmakla birlikte aynı zamanda büyük bir ihtiyaç haline gelmesiyle ticari yatırımcılar için de bir iş alanı haline gelmiştir. Ancak ticari olarak elektrikli araç istasyonları açmak isteyenler için EPDK tarafından belirlenmiş olan yönetmelik bulunmaktadır.

EPDK tarafından resmi gazetede yayımlanan yönetmeliğe göre yatırımcıların öncelikle limited yada anonim şirketi olması gerekmektedir. Ayrıca yönetmelikte yatırımcılar için belirli bir sermaye belirlenmiştir. Bu sermayeye sahip olan ve yönetmelikteki diğer maddelere uygunluk gösteren kişilere 49 yıl süre ile ticari boyutta elektrikli araç şarj istasyonu açmak isteyenlere lisans verilmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli araç şarj istasyonları, günümüzde elektrikli araçların çok sık kullanılmaya başlanmasıyla birlikte her gün daha da yaygınlaşmaktadır. Türkiye genelinde birçok il ve ilçede bulunan hızlı şarj istasyonlarının sayısı 3000’i aşmış durumdadır.

Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana gibi büyükşehirlerde çok daha fazla olan elektrikli araç şarj istasyonları; hem insanların daha fazla ihtiyaç duymaya başlaması hem de yatırımcıların yeni bir iş kapısı açmak istemesi sebebiyle her gün daha da artmaya devam etmektedir. Bu doğrultuda küçük ilçelerde bile elektrikli araç şarj istasyonları görmek mümkün hale gelmiştir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri

Son sistem ve son teknolojiye sahip elektrikli araç istasyonu çözümler sunan Bolt Enerji Çözümleri, kişisel olarak tüm yaşam alanlarınızda güvenle kullanabileceğiniz birçok ürünü sizlere güvenle sunmaktadır. Bu çözümler; ev ve iş yeri gibi mekanların yanı sıra otel, restoran, otopark ve dinlenme tesisi gibi birçok kamuya açık alanlarda da kullanılabilen sistemlerdir.

Geniş bir yelpazede son sistem teknolojileri sizlerle buluşturan Bolt Energy Solutions sayesinde artık alışveriş merkezi, rezidans ve benzeri gibi ortamlarda da işlevsel ve güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Juice Charger Me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.