Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!

Juice Flow Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Type 2 Kablosu 6 Metre

Juice Flow Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Type 2 Kablo 6 Metre uzatma kablosu ile elektrikli arabanızı istediğiniz mesafeden şarj edebilirsiniz.

315,00

  • TRY: 11.305,62 ₺

Kur: 35.890865

Stokta yok

Juice Flow Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Type 2 Kablo 6 Metre sayesinde elektrikli aracınızı istediğiniz her istasyonda kolaylıkla şarj etme imkanı yakalayabilirsiniz. Ortalama ağırlığı 2,5 kg olan kablo, 22 kW’a kadar akım gücüne bağlı bir ürün olmakla birlikte aynı zamanda tasarımındaki koruyucu kapak sayesinde üst düzey güvenliğe sahip olmaktadır.

Juice Flow Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Type 2 Kablo 6 Metre uzunluğu ve özel tasarımı sayesinde dünya çapında istediğiniz herhangi bir istasyonda aracınızı kolaylıkla ve aynı zamanda üst düzey güvenlikli tasarımı ile şarj etmenize olanak tanır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı yapısının yanı sıra aynı zamanda bütçenizi zorlamayacak mode-3 özelliğini taşıyan üründür.

32 Ampere kadar üç fazlı şarj imkanı sunan ürünümüzün üretim sırasında tüm bileşenleri kalite standartlarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Bu sayede elektrikli arabanızı şarj ederken aynı zamanda arabanız için güvenli bir şarj ortamı da oluşturmuş olursunuz. Priz ve fiş tasarımının kauçuk malzemeden yapılması ergonomik kullanımının yanı sıra fişin şarj sırasında tam oturarak güvenli bir şarj sağlamasına yardımcı olur.

Juice Flow Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Type 2 Kablo 6 Metre ürünümüz; kontak ve iletken arasındaki elektrik bağlantısını güvenli hale getiren, kabloyu nem ve olumsuz çevre koşullarına karşılık üst düzey koruma altına alan kılıfla kaplıdır. Bu kılıf aynı zamanda ürünün hem dayanıklılığını hem de iletkenlik özelliğini ideal seviyede tutmayı sağlayan sert gümüş malzemeden üretilmiştir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Nedir?

Elektrikli araç şarj istasyonu, günümüzde kullanımı fazlasıyla yaygınlaşmış olan elektrikli araçların enerji dolumu için gerekli ekipmanlar olarak tanımlanabilir. Son zamanlarda gerek kolay kullanımı gerekse ciddi oranda yakıt tasarrufu sağlamasıyla ekonomik araçlar haline gelen hibrid ya da diğer adıyla elektrikli araçlar, tasarım özellikleri sayesinde elektrikle şarj edilebilir araçlardır.

Elektrikli araçların şarj edilerek yürür vaziyette olması için ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisi ise elektrikli araç istasyonu ile mümkündür. Bu bağlamda gelişmiş teknoloji ile üretilmiş modeller vardır. Bu modellerin özellikleri doğrultusunda fiyatlar da farklı bantlarda değişebilmektedir. Bu ekipmanlar sayesinde elektrikli aracınızı otoparkta, bahçede, iş yerinizde kısacası prizin bulunduğu her yerde kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Üniteleri

Elektrikli araç şarj üniteleri, hibrid araç olarak da bilinen elektrikli araçların hızlı ve güvenilir bir şekilde şarj olmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir. Özellikle son zamanlarda klasik araçlara göre büyük oranda yakıt tasarrufu sağlayan bu araçların kullanımının artması beraberinde istasyon ünitelerinin de farklı modellerde üretilmesinin elektrikli araç kullanıcıları için temel ihtiyaç haline gelmesine ortam hazırlamıştır.

Elektrikli araçlar için üretilen şarj istasyonu üniteleri, alternatif akım ve doğru akıma göre iki farklı şekilde tasarlanarak üretilen modellerdir. Bu modellerin her birisinin teknik özellikleri farklı olduğundan bu noktada üst düzey ve güvenli performans için aracınız için doğru şarj ünitesini seçmeniz son derece önemli olmaktadır. Ünitelerin uyumlu olduğu akım türü aynı zamanda özellikle maliyetler üzerinde doğrudan etkili olmaktadır.

AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Elektrikli araba şarj istasyonu modelleri, AC ve DC olmak üzere iki farklı akıma uyumlu olarak üretilmektedir. AC akımı, alternatif anlamına gelirken aynı zamanda ev tipi elektrik prizlerinin sahip olduğu elektrik akımını ifade etmektedir. Dolayısıyla da AC elektrikli araç şarj istasyonu, ev tipi prizlere uyumlu olan ancak DC elektrikli araç şarj istasyonlarıyla kıyasla daha uzun sürede şarj eden güvenilir sistemlerdir.

Elektrikli aracınızın içerisinde bir enerji dönüştürücü vardır. Bu dönüştürücü sayesinde doğru akım, alternatif akıma döndürülerek aracınızın şarj dolumunu sağlamaktadır. Ekonomik olması sebebiyle çok fazla tercih edilmesi sonucunda piyasada birçok model ve özellikte AC elektrikli araçlar için üretilmiş şarj istasyonu modelleri yer almaktadır.

Juice Booster 2 TR Set Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, AC akımlı istasyon modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. 3 tona kadar ağırlık taşıma kapasitesi sayesinde üzerinden tekerle geçseniz dahi hem ağırlığa hem de yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarına karşı dirençlidir. Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, duvar kutusu olarak da kullanılabilen ve adaptör tanıma sistemi sayesinde her yerde kolay, hızlı ve güvenilir şarj imkanı sunan ürünlerimizden birisidir.

Elektrikli araçların şarj dolumu süresi içerisinde büyük bir tehdit haline gelen kaçak akıma karşı güvenli bir ürün tercih etmek istiyorsanız bu noktada tercih edebileceğiniz ürünlerimizden bir diğer ise Vestel EVC04-AC22 22 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu olabilmektedir. Aynı zamanda 22 kW enerji kapasitesi sayesinde elektrikli aracınız için en doğru şarj akımını oluşturur.

Taşınabilir, kurulum gerektirmeyen ve size tüm teknik özellikleri kurulmuş şekilde hazır olarak gelen ve tasarım özellikleri JUICE CHARGER me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ürünümüz ile benzer olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, kompakt ve şık tasarımının yanı sıra aynı zamanda ekonomik fiyatıyla da dikkat çeken bir modeldir. Ayrıca ücretsiz mobil uygulaması sayesinde kontrollü şarj imkanı da sunmaktadır.

Portatif çantasıyla kolay bir şekilde aracınızda taşıyabileceğiniz, istediğiniz her noktada aracınızı şarj edebileceğiniz bir yol arkadaşı arıyorsanız Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, küçük boyutlu olmasına rağmen AC akımlı ve ev tipi prizin olduğu her noktada aracınızı güvenle şarj edebilme kabiliyetine sahiptir.

DC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Elektrikli otomobil şarjı için son zamanlarda en çok üretilen ve hızlı şarj etme özelliği sayesinde fazlasıyla tercih edilen DC elektrikli araç şarj istasyonu, aynı zamanda doğru akım anlamına gelmektedir. Aracın teknik özelliklerine de bağlı olarak şarj süresini 4 saate kadar düşüren bu hızlı şarj istasyonları, alternatif akım istasyon modellerine göre daha maliyetli sistemlerdir.

Elektrik şebekesinden gelen alternatif akımın doğru akıma dönüştürülmesini sağlayan bu sistemler sayesinde şebekeden gelen alternatif akım, doğru akıma çevrilerek aracınızın aküsüne gönderilir. Bu sayede elektrikli aracınızın şarjı güvenli ve hızlı şekilde dolar.

Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, DC akım şarj istasyonu sistemleri arasında en çok tercih edilen modellerin başında gelir. Gövdesinin %100 metal olması sayesinde kar, yağmur ve benzeri gibi tüm olumsuz koşullara karşı dayanıklılığı yüksek olduğundan yıllar boyunca hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz üründür. Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ise aynı özelliklere sahip diğer ürünümüz olmakla birlikte sadece kW değeri diğer ürünümüzden yarı yarıya düşük olmaktadır.

Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Taşınabilir elektrikli araç şarj istasyonu modelleri, elektrikli araba modellerinin herhangi bir araç şarj noktasına ihtiyaç duyulmadan şarj edilmesini sağlayan teknolojik sistemlerdir. Bahçe, otopark, avm, akaryakıt istasyonu ve benzeri gibi priz olan her yerde taşınabilir şarj istasyonu modelleri sayesinde aracınızı rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Esnek ve tam otomatik çalışma sistemi ile özel bir tasarım ile dizayn edilen Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, özel taşıma çantası ve üst düzey performansıyla beklentilerinizin üzerinde bir işleve sahip olmaktadır.

Kullanıcıların en çok tercih ettiği modellerin başında gelen Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, otomatik şarj gücü ayarına sahip olmakla birlikte aynı zamanda olumsuz hava koşullarına karşı yüksek derecede dayanıklılık göstermektedir. Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, aracınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz çantası sayesinde hem kullanım hem taşıma kolaylığı sağlamaktadır.

Piyasada en ekonomik ve bir o kadar da güvenilir ve fonksiyonel ürün olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, şık ve işlevsel tasarımı ile sizlere bir şarj istasyonunun tüm işlevlerini en uygun ücretler ile en üst düzeyde sunmaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Günümüz gelişmiş teknolojisinin en önemli gelişmelerinden birisi de elektrikli araçlar olmuştur. Elektrikli enerjisiyle çalışan bu araçların yakıt tasarrufu sağlaması sürücülerin tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Dolayısıyla da kullanımı her geçen gün daha da artmaktadır. Haliyle elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti de önemli konulardan birisidir.

Farklı model ve özelliklerde üretilen elektrikli araç şarj istasyonu ücreti de model ve özelliklere göre değişmektedir. Akım çeşidi, araç şarj istasyon sisteminin enerji depolama ve dağıtma potansiyeli, nereye kurulacağı ve kaç prizli olduğu gibi ayrıntılar fiyatların belirlenmesinde en önemli etkenlerdir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yönetmeliği

Elektrikli otomobil şarj istasyonları, elektrikli araçların kullanımın yaygınlaşmasıyla birlikte artık her noktada ihtiyaç haline gelmeye başlamıştır. Tıpkı akaryakıt istasyonlarının yakıtlı araçlar için önem gibi şarj istasyonları da elektrikli araçlar için aynı öneme sahip olmaktadır. Bu nedenle de günümüzde sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok noktasında elektrikli araç şarj istasyonu ticari işletmeler olarak faaliyet göstermektedir.

Ticari olarak elektrikli araç şarj istasyonu kurmak için yönetmelikte yer alan esaslar bağlı kalınması gerekmektedir. Yönetmeliğe göre öncelikle şarj istasyonu açmak için girişimcilerin anonim veya limited şirketi olması gerekmektedir. Bunun aynı sıra ayrıca başvuru sırasında girişimcilerin yönetmelikte belirlenen miktarda teminat göstermesi gerekmektedir. Bu şartları taşıyan kişilere 49 yıl süreyle elektrikli araç şarj istasyonu açma ve işletme izni verilmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli araç modelleri, günümüz teknolojisinin en gelişmiş teknolojik ürünleri arasında yer almaktadır. Elektrikli araçlar, enerjilerini elektrik enerjisiyle karşıladıklarından elektrikli araç kullanıcılarının temel ihtiyacı elektrikli araç şarj istasyonları olmaktadır. Elektrikli araçların çalışabilmesi için gerekli şarj dolumunun yapılmasını sağlayan bu istasyonların sayısı gün geçtikçe daha da artmaktadır.

İlk olarak İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerde kurulan elektrikli araç şarj istasyonları; elektrikli araba kullanımının daha yaygın hale gelmesiyle ilçelerde de kurulmaya başlanmıştır. Bu sayede dünya genelinde yaygınlaşan şarj istasyonlarının sayısı Türkiye’de de 3000’i aşmış durumdadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri

Bolt Energy Solutions, güvenilir ve çözümcül iş ortakları sayesinde sizlere son sistem ve son teknolojiye sahip geniş yelpazede elektrikli araç istasyonu ve ekipmanlarını sizlere sunmaktadır. Bireysel kullanıma uygun ve aynı zamanda da üst düzey güvenliğe sahip olan Bolt Energy elektrikli araç istasyonu çözümleri; evinizin bahçesinde, iş yerinizde, alışveriş merkezinde, otoparkta, dinlenme tesisinde ya da otel ve restoran gibi alanlarda güvenle kullanabileceğiniz sistemlerdir.

Gelişimlere ve yeniliklere açık olan Bolt Energy Solutions ile istediğiniz her alanda güvenle kullanabileceğiniz elektrikli araç istasyonu ve ekipmanlarına ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Juice Flow Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Type 2 Kablosu 6 Metre” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.