Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!

Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu sayesinde aracınızı güvenli ve hızlı bir şekilde şarj ederek yolunuza güvenle devam edebilirsiniz.

Kur: 35.401159

Elektrikli araç kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış ve şık bir tasarıma sahip olan Juice Ultra 15kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, DC hızlı şarj istasyonu modelidir. 150kW şarj gücü olmakla birlikte aynı zamanda ince ve bir o kadar da güvenilir havalandırması, %100 metalden yapılmış olan tüm olumsuz hava koşullarına ve korozyona karşı dayanıklılık gösteren metal gövdesi sayesinde şarj istasyonu modelleri arasında gelişmiş teknolojiyi ayağınıza getiren bir üründür.

Güvenilir bir çalışma sistemi üzerine tasarlanmış olan Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, kurulumu oldukça basit ve olabildiğince az bakım ihtiyacı duyan kompakt bir tasarıma sahiptir. DC hızlı şarj istasyonudur. Bu sayede elektrik şebekesinden gelen AC elektrik akımını DC yani doğru akıma dönüştürerek aracınızın aküsüne gönderir ve aracınızın özelliklerine bağlı olarak değişmekle birlikte 4 saat gibi kısa bir sürede şarj dolumu sağlar.

Juice Ultra 150kW Elektrikli Araş Şarj İstasyonu tasarımında güvenlik üst düzeyde tutulduğundan içerisinde kaçak akım algılama sistemi vardır. Bu sistem sayesinde eğer şarj dolumu sırasında kaçak akım meydana gelirse hemen tespit ederek aracınızın güvenliği için şarjı doldurur ve bildirim verir. Dayanıklı yapısı ve üst düzey güvenliğe sahip teknik özellikleri sayesinde elektrikli aracınızın şarj dolumunu yıllar boyunca güvenle yapabileceğiniz bir üründür.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Nedir?

Günümüz teknolojisinin son sürat gelişmeye devam etmesi beraberinde elektrikli araç istasyonu modellerinin kullanımının da yaygın hale gelmesine ortam hazırlamıştır. Bahçede, otoparkta ya da iş yerinizin önünde elektrikli aracınızı kolayca şarj etmenizi sağlayan ürünlerdir. Eğer elektrikli aracınızla sürekli sürüş yapıyorsanız ve aracınızın şarjınızın bitme korkusunu yaşıyorsanız o halde taşınabilir tasarıma sahip modelleri tercih ederek çantasının içerisinde istediğiniz her noktada şarj istasyonunuzu taşıyabilirsiniz.

Elektrikli araçlarının yaygınlaşması ve kullanıcı sayılarının her geçen gün daha da artması aynı zamanda elektrikli araç şarj istasyonu modellerine olan ihtiyacı da arttırmıştır. Dolayısıyla da bu noktada tercih edebileceğiniz seçenekler oldukça fazladır.

Elektrikli Araç Şarj Üniteleri

Elektrikli araç şarj üniteleri, elektrikli araçların yaşam alanlarınızda kolayca şarj edebilmenizi sağlayan teknolojik ekipmanlardır. Ekonomik olmalarının yanı sıra aynı zamanda bir o kadar da güvenilir ve fonksiyonel olması sebebi ile elektrik araç kullananların tercih ettiği ilk ürünler arasında yer almaktadır.

Elektrikli araçların şarj olması için özel olarak tasarlanarak üretilen şarj üniteleri, iki farklı akıma uygun şekilde ve farklı modeller bazında üretilebilmektedir. Bu noktada aracınızın teknik özellikleri ve sizin beklentileriniz son derece önemlidir. Bu hususlar doğrultusunda fiyatlar da farklı fiyat bandında seyretmektedir.

AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

AC elektrikli otomobil şarj istasyonu, ev tipi prizlere uygun olan yani alternatif akımlı modellerdir. Doğru akım elektrikli araç şarj istasyonları ile kıyaslandığında daha ekonomik ancak şarj süresi daha uzun olan modellerdir. Buna rağmen yüksek performans gösteren AC elektrikli araç şarj istasyon modelleri, çok fazla tercih edildiğinden farklı modellerde üretilmektedir.

En çok ilgi gören modellerimizin başında gelen Juice Booster 2  EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, minimal boyu ve özel çantasıyla taşıması kolay ve tüm prizlere uyumluluk sağlayan güvenli sistemdir. Şık ve fonksiyonel bir tasarıma sahip olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, tüm güvenlik önlemlerine sahip aynı zamanda ücretsiz mobil uygulama ile kontrollü şarj imkanı sunan şarj istasyonu modelimizdir.

Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, %100 metal gövdeye sahiptir. Metal gövdesi sayesinde yağmur ve kar gibi olumsuz koşullara dayanıklı olurken aynı zamanda 3 ton ağırlığa kadar dayanıklılık göstermektedir. Hem taşınabilir hem de duvar kutusu olarak kullanılabilme özelliği olan Juice Booster 2 Basit Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, adaptörü otomatik olarak tanıyarak aracınızı üst düzey güvenlik sistemiyle şarj etmektedir.

Şık ve fonksiyonel modellerimizden bir diğeri olan Juice Charger me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu; bahçenize, otoparkınıza ya da iş yerinizde uygun bir yere sabitleyebileceğiniz ve yer kaplamayan üst düzey performansa sahip üründür. Eğer uygun fiyatlı ve hem güvenli hem de performansı yüksek bir ürün arayışınız varsa Vestel EVC04-AC22 22 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ihtiyacınızı üst seviyede karşılayacak bir modeldir.

DC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Elektrikli aracınızı şarj etmek üzere taktığınız priz hangi tür olursa olsun şebekeden alternatif akım (AC) enerji gelecektir. Ancak doğrudan akım (DC) elektrikli araç şarj istasyonu, şebekeden gelen alternatif akımı doğrudan akıma çevirerek aracınıza gönderir. Böylece elektrikli araç şarj süresi aracınızın teknik özelliklerine göre değişse de maksimum 4 saat kadar kısa sürmektedir. Her ne kadar alternatif akımlı modellere göre bir tık yüksek fiyatlı modeller olsa da talep edilen ürünlerdir.

Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, DC akımlı bir elektrikli araç şarj istasyonu olmakla birlikte metal gövdesi ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz teknolojik bir sistemdir. Ancak 150kW enerji çıkışının aracınız için yeterli olmayacağını düşünüyorsanız o halde aynı ürünün daha yüksek enerji çıkışlı modeli olan Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modelini tavsiye edebiliriz.

Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Elektrikli araba şarj istasyonu, elektrikli araçların durmaksızın yola devam edebilmesi için olmazsa olmaz teknolojik ekipmanlardır. Eğer aracınızın şarjını istediğiniz her noktada doldurarak yolunuza kesintisiz devam etmek istiyorsanız kendi kutusu ile aracınızın bagajında kolayca muhafaza edebileceğiniz taşınabilir elektrikli araç şarj istasyonu modellerini tercih edebilirsiniz.

Taşınabilir ürünlerimiz arasından en fazla tercih edilen ürünlerden olan Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, otomatik şarj gücü ayarı sayesinde enerji israfını önleyerek aracınızı güvenli bir şekilde şarj eder. Benzer model olan Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, güvenilir teknik yapısı ile aracınızın güvenle şarj olmasını sağlar.

Ekonomik ücretler ile sizlere sunduğumuz NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, ücretsiz mobil uygulaması ile şarj kontrolü ve zamanlama özelliğine sahiptir. Juice Booster 2 Basit Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, tam otomatik çalışma prensibi sayesinde esnek ve şık bir tasarıma sahiptir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti, özellikle istasyonun kurulacağı konumun özelliklerine göre değişebilmektedir. Engebeli ya da kurulumun zor olacağı lokasyonlarda maliyetin de daha yüksek olabileceğini söylemek mümkündür.

Elektrikli araç şarj istasyonu ücreti konusunda değişikliğe neden olan bir diğer konu ise istasyonun sahip olduğu akım özelliğidir. AC akımlı elektrikli araç şarj istasyonu ücreti, DC akımlı elektrikli araç şarj istasyonu modellerine göre daha ekonomik düzeyde seyretmektedir. Ayrıca priz sayısı, enerji depolama ve dağıtma performansı gibi özellikler de fiyatlar üzerinde etkili olan faktörlerdir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yönetmeliği

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, elektrikli araba modellerinin şarj edilebilmesi için halka açık ve ticari amaç güderek kurulacak olan elektrikli araç şarj istasyonlarının açılabilmesi için “Şarj Hizmeti Yönetmeliği” adı altında bir yönetmelik çıkararak tüm detayları bu yönetmelikte açıkça düzenlemiştir.

Elektrikli şarj istasyonları açarak ticari olarak işletmeciliği yapabilmek için ruhsat alınması gereklidir. Bu ruhsat ancak limited ya da anonim şirketi olan tüzel kişiler tarafından alınabilmektedir. Ayrıca başvuru yapan kişilerin mevzuatta belirtilmiş miktarda teminat gösterebilmesi de gereklidir. Bu şartlar karşılandığı takdirde kişilere 49 yıl boyunca elektrikli araç şarj istasyonları işletmeciliği yapabilmesi için lisans verilmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli otomobil şarj istasyonları, elektrikli araçların tıpkı yakıtlı akaryakıt istasyonları gibi enerji ihtiyacını karşılayan halka açık ticari alanlardır. Elektrikli araçlar için benzinlik işlevinde bulunan bu işletmeler, elektrikli araç kullanımının artmasıyla birlikte birçok noktada kurulmaya başlanmıştır ve sayıları her geçen gün de artmaya devam etmektedir.

Elektrikli araç şarj istasyonları, elektrikli arabaların artmasıyla birlikte dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de yaygınlaşmaya başlamıştır. Şehirlerarası birçok noktada, büyükşehirlerin şehir için noktalarında bulunan istasyonlar, artık küçük il ve ilçelerde de talebin artmasıyla kurulmaya başlanmıştır. Elektrikli araç şarj istasyonları, EPDK’nın çıkarmış olduğu mevzuata bağlı olarak bayilikler alınarak Türkiye’nin birçok noktasında kurulmaya devam etmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri

Gelişmiş teknolojiyi yakından takip ederek sizlere her zaman en iyisini sunan Bolt Energy Solutions; elektrikli aracınız için de tüm yaşam alanlarında güvenle kullanabileceğiniz son sistem son teknolojiye sahip elektrikli araç şarj istasyonu çözümlerini sizlere güvenle sunar.

Farklı model ve özelliklerde hızlı şarj istasyonları, elektrikli araç şarj istasyonu ekipmanları gibi elektrikli aracınız için tüm ihtiyaçlarınızı Bolt Energy güvencesiyle karşılayabilirsiniz. Bolt Energy Solutions; ev, iş yeri, otopark gibi kişisel yaşam alanlarınızın yanı sıra aynı zamanda rezidans, market, otel, restoran, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, dinlenme tesisleri gibi alanlarda da işlevsel olarak kullanabileceğiniz en güvenilir çözümleri en uygun fiyat garantisiyle sunmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.