Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!

Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu kompakt tasarımı ve 300kW şarj gücü ile aracınız için üst düzey güvenlikte şarj ortamı oluşturur.

Kur: 35.890865

Elektrikli araç şarj dolumu için özel olarak üretilmiş olan Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, sabit ve DC yani doğru akımlı şarj istasyonu modelimizdir. Elektrik şebekesindeki alternatif akımı doğru akıma dönüştürdüğünden aracınızın maksimum 4 saat gibi kısa bir süre içerisinde hızlı ve güvenli şarj olmasını sağlar.

Entegre kaçak akım özelliği bulunan Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, şarj dolumu sırasında aracınız için maksimum güvenlik önlemlerini almaktadır. Güvenli çalışma sistemi sayesinde kurulumu son derece kolay ve minimum düzeyde bakım gerektiren bir yapıya sahiptir.

Birçok testten geçirilen ve girdiği her testten başarı ile çıkmayı başaran Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, elektrikli aracınız için güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir şarj sistemidir. Standart sabitleme sistemi sayesinde bahçenizde ya da otoparkınızda kolayca sabitleyerek monte edebilir ve kolay kurulumu sayesinde anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ürünümüzün gövdesi %100 metal malzemeden üretilmiştir. Bu sayede kar ve yağmur suyu ya da nem gibi olumsuz hava koşullarına göre üst düzey mukavemet göstererek uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanım imkanı sunar. Çok yönlü kompakt tasarımı sayesinde dörde kadar redresör takmanıza olanak tanır. Elektrikli aracınız için son sistem ve teknolojiye sahip, özelliklerine göre uygun fiyatlı ve üst düzey güvenliğe sahip bireysel araç şarj istasyonu arıyorsanız 300kW güçlü şarj gücü ile beklentilerinizi maksimum düzeyde karşılayabilecek bir üründür.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Nedir?

Elektrikli araç istasyonu, elektrikli araçların yürür vaziyette olabilmesi için enerji ihtiyacını karşılamak, araçların şarj olmasını sağlamak için tasarlanmış teknolojik sistemlerdir. Bu ürünler bireysel ve ticari kullanıma uygun olarak farklı tasarım ve teknik özelliklerde üretilmektedir. Bireysel kullanım için tercih edebilecek modeller daha basit sistemler olurken ticari elektrikli şarj istasyonları daha kapsamlı ve yönetmeliğe bağlı olan teknolojik sistemlerdir.

Elektrikli aracınız var ise ve aracınızı evinizde, iş yerinizde ya da otoparkınızda kısacası istediğiniz her noktada kolayca şarj etmek istiyorsanız bireysel kullanıma uygun taşınabilir ya da sabit elektrikli araç şarj istasyonu modelleri arasından aracınız için uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu ürünler alternatif akım (AC) ve doğru akım (DC) olmak üzere iki farklı akım özelliğinde üretildiğinde tercih yaparken mutlaka bu ayrıntıya dikkat etmelisiniz.

Elektrikli Araç Şarj Üniteleri

Elektrikli araç şarj üniteleri, tüm yaşam alanlarınızda fonksiyonel bir şekilde ve güvenle kullanabileceğiniz elektrikli araç şarj istasyonu sistemleridir. Elektrikli araç kullanımının artmasıyla birlikte temel ihtiyaç haline gelen elektrikli araç şarj üniteleri, aynı zamanda uygun fiyatlar ile sunulduğundan fazlasıyla ilgi gören modeller haline gelmiştir.

Elektrikli aracınızı güvenli bir şekilde şarj etmenizi sağlayan bu sistemler, alternatif akım ve doğru akım olmak üzere iki farklı şekilde üretilmektedir. Dolayısıyla da her iki akımla üretilen modellerin özellikleri ve fiyatları da birbirinden bağımsız olarak özellikleri doğrultusunda değişebilmektedir.

AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

AC elektrikli otomobil şarj istasyonu modelleri, alternatif akım ile çalışan ve tüm ev tipi prizlere uyumlu olan modellerdir. DC elektrikli araç şarj istasyonuna göre daha ekonomik olsa da şarj süresi daha uzun modellerdir. AC akımlı olarak üretilmiş olan birçok güvenilir ve ekonomik fiyatlı ürünümüz ürün skalamız arasında yer almaktadır.

Kompakt ve şık tasarımı ile piyasanın en güvenilir ürünlerinden birisi olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, özel çantası sayesinde aracınızda kolayca taşıyabileceğiniz bir ürün olmakla birlikte fabrika ayarları yüklenmiş olarak sizlere ulaştırdığımız kolay kullanımlı bir sistemdir. Ayrıca ücretsiz mobil uygulaması sayesinde kontrollü şarj olanağı sunmaktadır. Bir diğer taşınabilir ürünümüz olan Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, küçük boyutu ile taşınması kolay ancak üst düzey performansı ve tüm priz tiplerine uyumlu tasarımı ile tüm prizleri şarj noktasına dönüştürebilen bir üründür.

3 ton ağırlığa kadar dayanıklılık gösterebilen Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, aynı zamanda tüm hava koşullarına karşı dayanıklı metal gövdesiyle uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. İstediğiniz yere taşıyabileceğiniz aynı zamanda duvar kutusu olarak da kullanabileceğiniz Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, otomatik adaptör tanıma sistemi sayesinde şarj süreci boyunca aracınızın güvenliğini maksimum seviyeye çıkarır.

Şık ve kompakt tasarıma sahip olan ürünlerimizden bir diğeri JUICE CHARGER me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, sabit ürün olmakla birlikte ekonomik fiyatla üst düzey performans sunan bir üründür. Kaçak akım koruma özelliğine sahip olan ve uygun fiyatıyla dikkat çeken Vestel EVC04-AC22 22 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, 22kW enerji çıkış gücüyle duvara monte ederek ya da standını sabitleyerek işlevsel şekilde kullanabileceğiniz AC elektrikli araç şarj istasyonu modellerimizden bir diğeridir.

DC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Doğru akım (DC) elektrikli araç şarj istasyonu, elektrik şebekesinden alternatif akım (AC) ile gelen elektrik enerjisini doğru akıma çevirerek aracınızın aküsüne gönderir. Bu işlem aracınızın daha hızlı dolmasını sağladığından dolayı elektrikli araç şarj süresi aracın özelliklerine de bağlı olarak 1 ila 4 saat gibi kısa sürmektedir.

DK akımlı elektrikli araç şarj istasyonu modellerimizden birisi 300kW gibi güçlü bir enerji çıkışına sahip olan dolayısıyla da kısa sürede şarj dolumunu güvenle tamamlayan Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ürünüdür. Ancak daha düşük enerji çıkışlı bir ürün arıyorsanız aynı ürünün 150kW enerji çıkışlı modeli olarak yine %100 metal gövdesi ile dayanıklılığı yüksek olan Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modelini tercih edebilirsiniz.

Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Elektrikli araba şarj istasyonu, elektrikli aracı olanların her an ihtiyaç duyabileceği teknolojik sistemdir. Eğer sürekli yollardaysanız ve aracınızın enerjisi hiç bitmeden yolunuza devam etmek istiyorsanız o halde taşınabilir elektrikli araç şarj istasyonu modellerimiz arasından sizin ve aracınız için en uygun olan modeli tercih ederek elektrik prizinin olduğu her yerde aracınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, şarj gücünü otomatik ayarlayan taşınabilir bir modeldir. Ayrıca elektrik prizinin olduğu her noktada elektrikli aracınızı hızlı ve güvenilir şekilde şarj etmek istiyorsanız üst düzey güvenlik önlemlerine sahip olan Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu sizin için ideal tercih olacaktır.

Tam otomatik çalışma sistemine sahip olan Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, esnek tasarımlı ve güvenlidir. Ücretsiz mobil uygulamasıyla birlikte kullanabileceğiniz NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, mobil uygulaması sayesinde kontrollü şarj imkanı sunarken aynı zamanda şık tasarımı ve çantası sayesinde aracınızda kolayca saklayıp istediğiniz noktayı şarj noktasına çevirmenizi sağlar. Her bir modelin teknik özellikleri farklı olduğundan ücretler de modellere göre değişkenlik göstermektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Elektrikli ara şarj istasyonu modelleri farklı özelliklerde üretilen teknolojik sistemlerdir. Dolayısıyla da elektrikli araç şarj istasyonu ücreti bu teknik özellikler doğrultusunda farklılaşmaktadır. Ücretlerin değişkenlik göstermesinde birçok farklı durum söz konusudur.

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti, öncelikle istasyonun hangi akımla çalıştığına göre değişir. AC akımlı istasyon modelleri, DC akımlı modellere göre daha uygun fiyatlardadır. Bunun yanı sıra istasyonda bulunan priz sayısı, depolama ve dağıtım için trafo gibi özellikler kurulum maliyeti üzerinde etkilidir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yönetmeliği

Elektrikli araba kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte tıpkı akaryakıt istasyonları gibi elektrik şarj istasyonları da ticari olarak artan girişimler arasında yer almaya başlamıştır. Bu alanda yatırım yapmak isteyen girişimciler için “Şarj Hizmeti Yönetmeliği” adında EPDK tarafından bir mevzuat çıkarılmıştır. Bu mevzuatta girişimcilerin sahip olması tüm şartlar açıkça düzenlenmiştir.

Şarj ağı işletmecisi olmak isteyenler, gerekli şartları karşıladıkları takdirde EPDK’ya başvuru yapabilmektedir. Bu şartlar doğrultusunda öncelikle başvuru yapacak olan kişilerin limited ya da anonim şirket sahibi olmaları gerekmektedir. Ayrıca belirli bir teminata sahip olması gereken girişimciler, bu şartları taşıdıkları takdirde 49 yıl süre ile elektrikli araç şarj istasyonları açabilmek için lisans alma hakkına sahip olmaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli otomobil şarj istasyonları, dünyada yaygınlaştığı gibi Türkiye’de elektrikli araçların kullanımının artmasıyla artan talebe binaen Türkiye’de de sayısı artmaya başlayan halka açık işletmelerdir. Önce büyükşehirlerde kurulmaya başlanan şarj istasyonlarını artık küçük illerde ve hatta bazı ilçelerde de görmek mümkündür.

EPDK’nın düzenlemiş olduğu “Şarj Hizmeti Yönetmeliği” kapsamında yer alan şartları karşılayan girişimcilere bu noktada 49 yıl süre ile elektrikli araç şarj istasyonları bayiliği verilmektedir. Artan elektrikli araba kullanımı ile birlikte Türkiye’de bu istasyonlarının sayısı da her gün hızla artmaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri

Elektrikli araç kullanımının artmasıyla birlikte bireysel kullanıma uygun olarak tasarlanan hızlı şarj istasyonları kullanıcıların temel ihtiyacı haline gelmiştir. Bu noktada gelişimci ve yenilikçi hizmet anlayışını benimsemiş olan Bolt Energy; ihtiyaçlarınızı üst düzey performansta karşılamak için son sistem ve teknolojiye sahip olan evinizde, iş yerinizde ya da otoparkınızda fonksiyonel olarak kullanabileceğiniz elektrikli araç şarj istasyonu çözümleri sunar.

Bolt Energy Solutions güvencesi ile temin edebileceğiniz elektrikli araç şarj istasyonu ve ekipmanları ile artık aracınızı güvenle ve üst düzey performans ile şarj edebileceksiniz. Tüm yaşam alanlarınızda kolay kullanım imkanı sunan Bolt Energy elektrikli araç şarj istasyonu çözümleri; bahçe, otopark, rezidans, alışveriş merkezi, market, galeri ve otel gibi aklınıza gelebilecek tüm yaşam alanlarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmış etkili çözümlerdir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.