Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Kral Elektrikli Araba

Kral Elektrikli Araba

Yazı İçeriği

Kral elektrikli araba modelleri, genellikle şehir içi kullanıma uygun tasarlanmış ve ekonomik modeller arasında yer alır.

Gelişen dünyada teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni nesil ve çevre dostu olan elektrikli araba kullanımı da artmaya hızla devam etmektedir. Araç kullanıcılarının yeni nesil araçlara yönelmesi aynı zamanda birçok araba markasını da bu sektörde yatırım ve üretim yapmaya yönlendirmiştir.

Elektrikli otomobil piyasasına ciddi yatırımlar yapan ve farklı modelleri piyasaya süren markalardan birisi de Kral Motor markası olmuştur. Genellikle şehir içi kullanımına yönelik üretilmiş olan Kral Motor araçları, aynı zamanda ekonomik modeller olarak da fazlasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kral Elektrikli Araba: Kral Motor Elektrikli Araba Modelleri

Elektrikli araç şarj istasyonu ile şarj edilerek %100 elektrikli olarak kullanılabilen Kral Motor modelleri, aynı zamanda şehir için kullanımına uygun olarak minimal ölçülerde tasarlanmıştır. Markanın üretmiş olduğu Kral Bello ve Kral Grande modelleri, şehir içinde yakıt sorunu yaşayamayacağınız manevra kabiliyeti yüksek olan ve elektrik şarj istasyonları ile şarj olabilen modellerdir.

Kral Bello Elektrikli Araba

KR37 Bello 900 modeli kullanıcılarına beyaz, kırmızı ve mavi renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Arkada ve üstte sunroof özelliğinin yanı sıra araçta otomatik cam, otomatik vites, üst bagaj, fanlı soğutma ve ısıtma gibi özellikler mevcuttur.

Kral Bello modelinin ön ve arka jantları 12 inch boyutlarında olmakla birlikte aynı zamanda ön ve arka tekerlerde tubeless lastikli alüminyum alaşım jantlar ve disk fren sistemi mevcuttur. %30’luk eğimleri tırmanabilecek ve elektrikli araba şarj istasyonu ile doldurabileceğiniz 60V 60Ah jel aküsü vardır. Ayrıca üst düzey manevra özelliği, süspansiyon özelliği ve konforlu koltukları sayesinde sürüşleri de konforlu hale getirmektedir.

Kral Bella 900, sahip olduğu şarj ünitesi sayesinde elektrikli araç şarj üniteleri aramanıza gerek kalmadan sadece bir kabloyla şarj olabilme özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde dilerseniz uzun yol mesafelerinde de Kral Bello tercih edilebilir bir modeldir.

Elektrikli Araba Kral Grande

3 tekerli Kral Motor elektrikli araç modeli olan Kral Grande; kırmızı-beyaz, kahverengi-beyaz, beyaz ve mavi-beyaz renk seçenekleri ile sunumaktadır. Ekonomik ve aynı zamanda çevre dostu olan Grande, şehir içi kullanımına göre özel tasarlanmıştır.

Yokuş vites desteği özelliğinin yan sıra 12 inch olan ön ve arka jantları aynı zamanda tubeless lastikli alüminyum alaşım olup ön ve arka disklerde de fren sistemi mevcuttur. Hızı saatte 40 km hıza ulaşabilen Kral Grande, %30’luk eğimleri başarıyla ıkabilen 72V 60Ah jel aküye sahiptir.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra yüksek manevra kabiliyetine sahip olan Kral Grande serisi, sahip olduğu süspansiyon sistemi ve ergonomik koltuklarıyla konforlu sürüş deneyimi sunan ekonomik modeldir. Ayrıca tüm bunların yanı sıra sadece tek bir kablo kullanarak elektrikli otomobil şarj istasyonları ile kolayca şarj edebilirsiniz.

Kral Elektrikli Araba: Kral Motor Elektrikli Araba Özellikleri

Kral motor elektrikli araba modelleri, %100 elektrikli olarak üretilmiş ve şehir içi kullanımına yönelik tasarlanmış modellerdir. Elektrikli araç şarj süresi standart olan Kral Motor modelleri, sadece tek bir kablo ile bağlantı yapılarak şarj olma özelliğine sahiptir.

Kral Motor elektrikli araç modelleri, %30’luk eğimi kolayca çıkabilecek özelliğe sahiptir. Ayrıca modellerde bulunan süspansiyon, ön ve arka disklerde fren sistemi gibi birçok sürüş konforunu arttıracak özellik de modeller de bulunmaktadır.

Kral Elektrikli Araba: Kral 4 Tekerlekli Elektrikli Araba

Kral Motor markasının 4 tekerlekli olarak ürettiği elektrikli araba KR37 -4 Bello 9000 modelidir. Şehir içi kullanımına uygun olarak tasarlanmış olan 4 tekerlekli Kral Bello, aynı zamanda uzun yol sürüşlerinizde tercih edebileceğiniz ekonomik modeller arasında yer almaktadır.

Elektrikli araç şarj ünitelerine bir kablo ile bağlantı kurarak şarj edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Bello modellerinde otomatik vites ve cam, arka ve üst bölümde sunroof özelliği, radyo, fanlı ısıtma ve soğutma sistemi ile üst bagaj gibi donanımsal özelliklere sahiptir.

Kral Elektrikli Araba: Kral Elektrikli Araba A101

Geniş ve uygun fiyatlı ürün yelpazesi ile tanınan zincir marketler arasında yer alan A101 marketlerde zaman zaman aktüel ürün olarak Kral elektrikli araba satışa çıkarılmaktadır. Piyasaya göre az da olsa daha uygun elektrikli araba fiyatları ile satışa sunulan model genellikle Kral Motor 3 tekerlekli Grande serisi olmaktadır.

Galeri ya da üretici firma gibi A101 noktalarından da zaman zaman birçok kişi elektrikli araba satın almayı tercih edebiliyor. Zira bu yöntem de oldukça güvenilirdir. Şayet alacağınız ürün yine faturalı, kayıtlı ve aynı zamanda üretici firma garantili olacaktır.

Kral Elektrikli Araba: Kral Motor Elektrikli Araba Fiyatları

Kral Motor elektrikli arabalar, şehir içinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmış ve yüksek manevra kabiliyeti sayesinde de şehir içinde kullanışlı modellerdir. Aynı zamanda ekonomik fiyatlı ürünler olduğundan özellikle şehir içi kullanımında tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır.

Kral Motor sıfır elektrikli araba modelleri 150.000 TL ile 200.000 TL arasında özelliklerine göre değişkenlik gösterir. İkinci el satın alınacaksa galeri ile doğrudan sahibinden alınacak fiyatlar farklı olacaktır. Zira ikinci el olarak sahibinden alındığında çok daha uygun ücretler ile satıldığını söyleyebiliriz.

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.