Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!

NRGKick 22 kW Standart & Schuko Adaptör Set AC Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

NRGKick 22 kW Standart & Schuko Adaptör Set AC Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, elektrikli arabanızı istediğiniz her noktada işlevsel bir şekilde şarj etmenizi sağlar.

 • 1 adet 22 kW CEE32 adaptör, 1 adet ev tipi Schuko (3kW) orijinal NRGkick adaptör ve hediye Bolt logolu taşıma çantası dahildir
 • Kablo uzunluğu 5 veya 10 metre
 • Tüm fazlardaki ısı takibi ile piyasadaki en güvenli taşınabilir şarj istasyonu
 • Otomotiv sektör standartlarında yüksek kalite
 • IP67 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı
 • 2 Sene Garanti

1.299,001.399,00

 • TRY: 46.622,23 ₺ - 50.211,32 ₺

Kur: 35.890865

Evde, seyahatte veya arkadaşlarınızla – performanstan ödün vermeden tam esnekliğin keyfini çıkarın.
NRGkick, şimdiye kadarki en küçük akıllı 22 kW şarj ünitelerinden biridir. Küçük boyutlar ve kelimenin tam anlamıyla “kullanışlı boyut” rahat ve kolay kullanım sağlar.

NRGkick, e-arabanızın şarj olması için ihtiyaç duyduğu her şeydir
Son derece yenilikçi şarj ünitesi NRGkick, güvenliği ve zekası ile etkileyicidir. Her faz piminde sıcaklık izlemeli patentli güvenlik konektör sistemi, yanmış soketlerin tarih olmasını sağlar. Aynı zamanda otonom yük yönetimi gibi yenilikleri de içerir. Bunun anlamı şudur: NRGkick, şebekedeki aşırı yük nedeniyle voltajın çok düştüğünü tespit ederse, şarj akımı otomatik olarak ayarlanır. Karartma koruması, WLAN üzerinden yerel olarak atanabilen şarj raporları ve herhangi bir zamanda uygulama aracılığıyla başka işlevleri yükseltebilme seçeneği (yakında fotovoltaik şarj gibi) diğer yeniliklerdir.

Hemen başlayın! – Karmaşık kurulum olmadan
NRGkick ile uzun süre planlama ve kurulumla uğraşmanıza gerek kalmaz: NRGkick herhangi bir standart prizde hemen kullanılabilir. Ek olarak temin edilebilen tip 2 fiş bağlantısı ile halka açık şarj istasyonlarında bile şarj edebilirsiniz. Bu, elektrikli arabanızı elektriğin olduğu her yerde şarj edebileceğiniz ve ihtiyacınız olduğunda “duvar kutunuzu” yanınızda bulundurabileceğiniz anlamına gelir! Tabii ki NRGkick’i hiç çekinmeden kalıcı olarak prizinize bağlı bırakabilirsiniz – kesinlikle sıcaklığa dayanıklıdır ve yağmur bile ona zarar veremez.

Piyasadaki en güvenli yükleme ünitelerinden biri
NRGkick, ayrılma tespiti ve ark korumasına sahip patentli güvenlik konnektör sistemi ve ayrıca her bir faz pimindeki her konnektör eki için sıcaklık izleme gibi çok sayıda güvenlik işlevi sunar! Schuko fiş ekleri ile sıcaklık her iki pinde de kaydedilir. Yanmış soketler artık geçmişte kaldı!

Yükseltilebilir ve güncellenebilir
NRGkick, isteklerinize göre uyarlanır – böylece işlevler, satın alındıktan sonra bile herhangi bir zamanda yükseltilebilir! Halihazırda bir e-arabanız var, ancak fotovoltaik sisteminizi yalnızca önümüzdeki birkaç yıl için mi planlıyorsunuz? NRGkick ile sorun yok! NRGkick’iniz için daha sonra istediğiniz zaman fotovoltaik led şarj veya OCPP özelliği gibi işlevlere sahip olun – ek donanım olmadan!

Bu arada, NRGkick bir ağa bağlanır bağlanmaz yazılım güncellemelerini bağımsız olarak yapar.

Akıllı özellikler
Ücretsiz NRGkick uygulaması, aşağıdakiler gibi çok sayıda akıllı işleve erişmenizi sağlar:

 • Şarj maliyetlerinin görüntülenmesi

 • Şarj edilen enerji miktarına genel bakış ve şarj geçmişinin dışa aktarımı (PDF ve CSV)

 • Tanımlanabilir şarj başlama zamanı

 • Şarj planları ile zaman kontrollü şarj

 • 1 A artışlarla ayarlanabilir değişken şarj akımı

 • Herhangi bir zamanda şarj başlatma/durdurma

 • Ayarlanabilir şarj enerjisi miktarı

 • Bluetooth ve Wi-Fi

  Çok sayıda arayüz sayesinde NRGkick’e her an, her yerden ulaşılabilmesi sağlanmaktadır. NRGkick, bir Bluetooth ve WLAN arayüzünün yanı sıra NRGkick Bulutu ve Web API’sine erişime sahiptir. iOS ve Android için ücretsiz NRGkick uygulamasıyla şarj ünitesine istediğiniz zaman erişebilir ve tüm genişletilmiş işlevleri kullanabilirsiniz.

WLAN üzerinden yerel olarak atanabilir şarj raporları
NRGkick uygulamasında isteğe bağlı olarak kurulum WiFi ağlarının konumunu belirleyebilirsiniz – örneğin “Evde” veya “İşte”*. Bu bilgiler daha sonra şarj raporlarında da görülebilir, bu da belirli bir yerde şarj edilen enerji miktarları hakkında kesin beyanlarda bulunmayı mümkün kılar!

Daha hızlı şarj et
NRGkick ile normal bir ev prizinden 10 kata kadar daha hızlı şarj edebilirsiniz. Şarj süresine genel bakışımızda, elektrikli arabanızın tekrar ne kadar çabuk dolacağını görebilirsiniz.

Avusturya’dan kaliteli ürün
NRGkick çözümleri Avusturya’da DiniTech tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir. DiniTech, şarj çözümleri için yalnızca Mennekes fişleri gibi yüksek kaliteli bileşenler kullanır. DiniTech GmbH, müşteri odaklı geliştirmede elektronik ve elektromekanik alanlarında yenilikçi ürünler üretmektedir. Üstün kalite ve performans, çok sayıda ödül ve ödülle kanıtlanan en büyük endişeleridir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Nedir?

Elektrikli araç şarj istasyonu, adından da anlaşılabileceği gibi elektrikli araçların çalışır vaziyete gelebilmesi için ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisini karşılamanızı sağlayan ekipmanlardır. Evinizin bahçesinde, otoparkta ya da diğer bir deyişle elektrik prizinin olduğu her yerde şarj istasyonu sayesinde aracınızı kolayca şarj ederek kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Günümüzde gerek kullanım kolaylığı gerekse enerji tasarrufu sebebi ile elektrikli araçlar, yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Elektrik enerjisiyle çalışan bu araçları şarj etmek için ise elektrikli araç şarj istasyonuna ihtiyacınız olacaktır. Bu ekipmanlar sayesinde yakıtınızı daha ekonomik hale getirerek aracınızın enerji ihtiyacınızı priz olan her yerde karşılayabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Üniteleri

Elektrikli araç şarj üniteleri, elektrikli araçların çalışabilmesi için gerekli enerji akımının araçlara akışını sağlamak için üretilen teknolojik sistemlerdir. Standart benzin ya da motorin ile çalışan araç modellerinin aksine elektrik enerjisiyle çalışan hibrid araçlar, dolayısıyla da yakıt tüketiminde sürücülere ciddi oranda tasarruf sağlamaktadır. Dolayısıyla da günümüzde bu araç modelleri, her gün daha da yaygın şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

Elektrikli araç şarj üniteleri, alternatif akım ve doğru akım olmak üzere iki farklı akıma göre üretilmektedir. Dolayısıyla da piyasada bu sistemler arasında farklı özelliklerde modeller bulabileceğinizden fiyatlar da aynı oranda farklılaşabilmektedir.

AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Elektrikli araba şarj istasyonu modellerinin uyumlu olarak üretildiği iki akımdan birisi de AC yani alternatif akımdır. AC akım, ev tipi prizlerine uyumlu olarak üretilen şarj istasyonu modellerini ifade etmektedir. AC elektrikli araç şarj istasyonu, doğru akıma uygun olarak üretilen sistemlere göre daha ekonomik ürünler olsa da aracınızı şarj etme süresi DC akımlı sistemlere göre daha uzun olmaktadır. Aracınız içinde bulunan dönüştürücü sayesinde alternatif akım, doğru akıma dönüştürülerek aracınızın şarj olması sağlanır. Bu özelliklerde birçok farklı model bulabilmeniz mümkündür.

Alternatif akım (AC) uyumlu olarak üretilen ve en çok tercih edilen modellerin başında gelen Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, 3 tona kadar yük taşıyabilme ve suya mukavemet gösterebilme dayanıklılığı ile aracınızı güvenle şarj etmenizi sağlar. Diğer bir modelimiz olan Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ise duvar kutusu olarak da işlevsel olarak kullanabileceğiniz ve adaptör tanıma sistemine sahip olduğundan priz olan her yerde güvenli ve taşınabilir şarj ortamı oluşturur.

Vestel EVC04-AC22 22 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, güvenli şarj ortamı sunan bir diğer ürünümüz olarak özellikle kaçak akıma karşı yüksek güvenlik önlemi içeren ürünümüzdür. 22 kW enerji çıkışı ile aracınız için ideal enerji gücünü sağlamaktadır. Eğer uygun fiyatlı ve aynı zamanda şık bir tasarıma sahip elektrikli araç şarj istasyonu arıyorsanız o halde JUICE CHARGER me Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modelimizi tercih edebilirsiniz. Şık tasarımı ve ekonomik fiyatının yanı sıra aynı zamanda kompakt tasarımı ile beklentilerinizi üst düzeyde karşılayacak bir üründür.

NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, güvenilir ve kuruluma gerek kalmadan çalışmaya hazır vaziyette size gelen elektrikli araç şarj ünitelerinden birisi olmakla birlikte aynı zamanda özel çantası ve taşınabilir yapısıyla aracınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz üründür. AC akımlı ürünlerimizden bir diğeri olan Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, küçük olmasına rağmen elektrikli aracınızı, prizin olduğu her yerde kolayca şarj etmenizi ve tüm prizleri aracınız için bir dolum noktası getirmenizi sağlar.

DC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Hızlı şarj istasyonları olarak da bilinen DC elektrikli araç şarj istasyonu, elektrikli aracınızın teknik özelliklerine göre değişmekle birlikte 1-4 saat arasında hızlı şarj etme özelliğine sahip olan sistemlerdir. Elektrik şebekesi daima AC yani alternatif akıma sahip elektrik enerjisi vermektedir. Ancak sahip olduğunuz elektrikli otomobil içerisinde bulunan dönüştürücü sayesinde AC akım, DC akıma yani doğru akıma dönüştürülerek araç akünüze gönderilir ve aracınızın alternatif akıma göre daha hızlı şarj olması sağlanır.

Juice Ultra 150kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, DC  şarj istasyonu modellerinden birisi olmakla birlikte aynı zamanda %100 metal olan gövdesi sayesinde tüm olumsuz çevre koşullarına karşı üst düzey mukavemet göstermektedir. Eğer 150 kW enerji sizin için düşük geliyor ise o halde aynı özelliklere sahip, sadece enerjisi daha yüksek olan Juice Ultra 300kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modelini tavsiye edebiliriz.

Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Elektrikli araba modelleri için en çok tercih edilen ve son derece işlevsel olan şarj istasyonu modellerinin başında taşınabilir elektrikli araç şarj istasyonu gelmektedir. Aracınızı priz olan her yerde şarj etmenize imkan tanıyan taşınabilir şarj istasyonu sistemleri ya da diğer adıyla mobil araç şarj istasyonu, araç şarj noktası arayışlarınıza son vermektedir.

Juice Booster 2 EV Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, en çok tercih edilen model olarak otomatik şarj gücü ayarı ve dayanıklılığı sayesinde kullanıcılardan tam puan almış üründür. Üst düzey güvenlik önlemlerine sahip olan Juice Booster 2 TR Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, kolay çalışma sistemi sayesinde büyük kolaylık sağlayan bir üründür.

Daha esnek ve tam otomatik çalışma sistemine sahip bir ürün arıyorsanız özel tasarıma sahip olan Juice Booster 2 Basic Set Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, size taşıma çantasıyla birlikte gelen ve beklentilerinizin üzerinde performansa sahip bir üründür.

Güvenilir ve işlevsel taşınabilir ürünlerden bir diğeri olan NRGKick Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, şık ve kompakt tasarımının yanı sıra aynı zamanda güvenilir şarj için en iyisini arayanlara ekonomik fiyatlarda sunduğumuz ürünler arasında yer almaktadır. Modeller farklı olduğundan ürünlerin özelliklerine göre ücretler de farklı bantlara seyretmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti, elektrikli araçlarının kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte en merak edilen konular arasında yer almaya başlamıştır. Elektrikli araçların aktif bir şekilde çalışabilmesi için araç şarj istasyonu da temel gereklilik haline gelmiştir. Dolayısıyla da ürünlerimiz arasında farklı model ve özelliklerde beklentilerinizi karşılayabilecek onlarca ürün yer almaktadır.

Elektrikli araç şarj istasyonu ücreti, her ürüne göre farklı şekillenmektedir. Öncelikle şarj istasyonunun akım türü, priz sayısı, enerji dağıtma ve depolama potansiyeli, kurulum yapılacak konum gibi özellikler ürünlerin ücretlerini de farklılaştırabilmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yönetmeliği

İş yeri ve akaryakıt istasyonları gibi alanlarda kullanılan elektrikli otomobil şarj istasyonları, her elektrikli aracın çalışabilmesi için temel gereklilik olduğundan bireysel kullanımın yanı sıra ticari olarak da bir girişim alanı haline gelmiştir. Yani bir girişimde bulunmak isteyen kişiler, bazı şartları karşılayabildikleri takdirde tıpkı akaryakıt istasyonu benzeri olan elektrikli araç şark istasyonları açabilecektir. Bu noktada EPDK tarafından oluşturulan yönetmelik esas alınmaktadır.

Resmi gazetede yayımlanan yönetmeliğe göre elektrikli araç şarj istasyonları için aranan temel şartların başında girişimcilerin limited ya da anonim şirketi olması gerekliliğidir. Bununla birlikte belirlenen miktarda teminat gösterebilen girişimciler ticari işletme olarak elektrikli araç şarj istasyonunu 49 yıl süreliğine açabilmektedir. Bu istasyonlarda elektrikli araç şarj süresi ise araçlarınızın özelliklerine göre değişmektedir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli araç şarj istasyonları, elektrikli arabaların yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmasıyla dünyanın dört bir tarafında yaygın olarak halka açık elektrikli araç şarj istasyonu kurulmaya başlanmıştır. Tüm dünya genelinde yaygın olan bu istasyonların sayısı Türkiye’de de 3000’i geçkin vaziyettedir.

İlk olarak İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir gibi büyük şehirlere kurulan istasyonlar; günümüzde ise büyükşehirlerin yanı sıra küçük ve ilçelerde de talebin artmasıyla birlikte kurulmaya başlanmıştır. Elektrikli araçların kullanımının yaygınlaşması ve şarj noktalarına olan ihtiyacın artmasıyla girişimciler için de elektrikli araç şarj istasyonu kurmak önemli bir adım haline gelmiştir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri

Elektrikli araç modelleri, elektrik enerjisi ile çalışan ve bu sayede de yakıt tüketiminde ciddi düzeyde tasarruf sağlayan yeni nesil araçlardır. Bu noktada her zaman tüm yenilikçi sistemleri ayağınıza kadar güvenle getiren Bolt Energy Solutions, gerek elektrikli araç istasyon sistemleri gerekse ekipmanlarını bulabileceğiniz çözümcül bir iş ortağınız olmaktadır.

Ev, iş yeri, rezidans, otopark, restoran, otel ve alışveriş merkezi gibi aklınıza gelebilecek tüm kişisel yaşam alanlarınızda ihtiyacınız olabilecek elektrikli araç şarj istasyonu çözümlerine Bolt Energy ile güvenle ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Kablo Uzunluğu (Metre)

5, 7,5, 10

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“NRGKick 22 kW Standart & Schuko Adaptör Set AC Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.