Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Regal Raptor Elektrikli Araba

Regal Raptor Elektrikli Araba

Yazı İçeriği

Regal raptor elektrikli araba modelleri, düşük bütçeli ve beklentileri üst seviyede karşılayacak özelliklere sahip modellerdir.

Elektrikli araba olarak bilinen yeni nesil taşıtlar, elektrik enerjisi ile çalışan ve bu nedenle de yakıtlı araçların aksine sıfır emisyon özelliğine sahip olan çevreci taşıtlardır. Elektrikli araç şarj istasyonu sayesinde şarj olarak elektrik enerjisinin hareket enerjisine dönüştürülmesiyle çalışan yeni nesil taşıtlar, yakıtla çalışmadığı için atmosfere karbondioksit salını yapmazlar. Bu sayede de son derece çevreci modellerdir.

Aynı zamanda benzinli ve dizel olan araçlar yakıtla çalışırken elektrikli araba modelleri, elektrik enerjisi ile çalıştığı için büyük oranda yakıt tasarrufu yapan araçlardır. Tüm bu nedenlerden dolayı günümüzde her gün gün çok daha fazla ilgi gören araçlar haline gelmişlerdir.

Regal Raptor Elektrikli Araba Modelleri

Elektrikli otomobil modellerinin her gün daha fazla ilgi görmesi ve kısa bir zaman sonra artık birçok kişinin bu araçlara yöneleceğinin öngörülmesi birçok araba üreticisi gibi Regal Raptor elektrikli araba markasını da bu sektörde yatırım yapmaya teşvik etmiştir.

Kullanıcılar tarafından birçok olumlu yorum alan Regal Raptor elektrikli araba modelleri içerinde elektrikli scooter olarak adlandırılan modellerin yanı sıra aynı zamanda 3 tekerlekli ve 4 tekerlekli olmak üzere farklı tasarım ve özelliklerde modeller yer almaktadır. Tıpkı diğer modeller gibi Regal Raptor elektrikli araba modelleri de elektrik şarj istasyonları noktalarında şarj edilebilmektedir.

Regal Raptor E-Car K1

%100 elektrikli moped ya da elektrikli scooter olarak bilinen Regal Raptor K1 modeli, şehir içi kullanımına uygun olarak tasarlanmış dayanıklı ve konforlu ekonomik bir modeldir. 3 tekerlekli olmakla birlikte 6 saat gibi bir sürede elektrikli araba şarj istasyonu ile tam dolu şarj olabilir. Tam dolu şarj ile 50 km menzile ve maksimum 35 km/s hız özelliğine sahiptir. İki kişi kapasiteli olan K1 modeli yeşil, sarı ve kırmız renk seçenekleri ile sunulmaktadır.

Regal Raptor E-Car K3

Kendisine has tasarımı ve geniş ekran özelliğine sahip olan Regal Raptor K3 modeli, üst düzey teknolojisi sayesinde şehir içinde güvenli ve keyifli bir sürüş imkanı sunar. LCD (Sıvı Kristal Ekran) panel tasarımının yanı sıra 3 tekerlekli olan model, dinamik tasarım ve sıfır emisyon özelliğine sahiptir.

Beyaz, füme ve kırmızı renk seçenekleri olan K3 modelinin elektrikli araç şarj süresi ortalama 6 saat ve maksimum hızı 35 km/s olmaktadır. İki kişi kapasiteli olarak tasarlanmış konforlu bir iç tasarıma sahiptir.

Regal Raptor K3-KLS 4 Teker Elektrikli Scooter

4 tekerlekli elektrikli scooter modeli olan Regal Raptor K3-KLS 4 modeli, şehir içinde aktif ve konforlu bir şekilde kullanılmak üzere tasarlanmış üst düzey teknolojik tasarıma sahiptir. 6 saat şarj süresi olan model, 2 kişilik tasarımı ve küçük boyutları sayesinde hem kullanım hem de park kolaylığı sağladığından trafiğin en yoğun olduğu noktalarda bile kullanımı son derece kolay bir modeldir.

Regal Raptor E-Car K4

Regal Raptor markası, tüm modellerinde olduğu gibi K4 modelinin iç tasarımında da LCD panel kullanmıştır. Tıpkı diğer modeller gibi şehir içi kullanımı için özel olarak dizayn edilmiş Regal Raptor K4 elektrikli araba, kapalı kabin ve dört tekerlekli tasarıma sahiptir.

6 saat gibi kısa bir sürede elektrikli otomobil şarj istasyonları ile şarj edilebilen %100 elektrikli olan modelin maksimum hızı 35 km/s, menzili ise 50 km olmaktadır. Minimalize edilmiş boyutları sayesinde şehir içinde kolay kullanım ve park etme imkanı sunmaktadır.

Regal Raptor E-Car K5 Long 4 Tekerli Elektrikli Otomobil

Regal Raptor markasının diğer modellerinden farklı olarak otomobil formunda üstün tasarım ve teknoloji ile ürettiği K5 Long modeli, 4 tekerlekli ve 2 kişi kapasiteli bir modelidir. Geniş LCD panel ve iç tasarımının yanı sıra aynı zamanda 60 km sürüş mesafesine ve 50 km/s maksimum hıza sahiptir. Beyaz, füme ve kırmızı renk seçenekleri ile kullanıcılarına sunulmaktadır.

Regal Raptor K5 Van

Regal Raptor K5 Van elektrikli araba, %100 elektrikli ve 4 tekerlekli bir model olmakla birlikte kullanıcıların beklentilerini en üst seviyede karşılayacak bir tasarıma sahiptir. Markanın en yüksek fiyatlı elektrikli araba modeli olmasına rağmen fiyatları son derece ekonomik düzeyde seyretmektedir.

6 saat gibi bir sürede elektrikli araç şarj üniteleri ile şarj edilebilen K5 Van modeli, maksimum 45 km/s hız özelliğine ve 50 km sürüş mesafesine sahiptir. 1 kişilik kapasiteye sahip olan modelin aynı zamanda 1050mm x 930mm x 1170 mm ölçülerinde bagajı bulunmaktadır.

Regal Raptor Elektrikli Araba Özellikleri

Regal raptor elektrikli araba teknik özellikleri, genellikle şehir için kullanıma uygun olarak dizayn edilmiştir. 6 saatte şarj olabilen modellerin ortalama sürüş mesafesi de 45 km ila 50 km arasında değişkenlik gösterir. Ayrıca hızlı şarj istasyonları ile şarj olduklarında bu süre 5 saate kadar düşebilmektedir. Hızlı şarj istasyonu maliyeti de süreye göre farklılık gösterebilmektedir.

Regal Raptor markasının üretmiş olduğu elektrikli araç modelleri arasında elektrikli scooter olarak ifade edilen 3 tekerlekli modeller ve 4 tekerlekli modeller mevcut olmakla birlikte 2 kişilik ya da tek kişilik tasarıma sahiptir. Modellerin teknik özelliklerine ve tasarımlarına göre ücretler de farklı bantlarda seyretse de genel olarak markanın modelleri bütçe dostu fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Regal Raptor Elektrikli Araba Fiyatları

Regal Raptor elektrikli araba fiyatları, modelin sıfır ya da ikinci el olmasına göre veya sahibinden ya da galeri gibi alındığı yere göre değişmektedir. Ayrıca aracın teknik özellikleri doğrultusunda da modeller fiyat farklılıkları görmek mümkündür.

Regal Raptor elektrikli araba modelleri, bütçe dostu ve ekonomik fiyatlarda sunulduğundan her bütçeye uygun modellerdir. Araçların teknik özellikleri ve tasarımı doğrultusunda modellerin fiyatları 50.000 TL ila 110.000 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle markanın 3 tekerlekli elektrikli scooter modelleri en uygun fiyatlı modeller arasında yer almaktadır.

Regal Raptor 4 Tekerlekli Elektrikli Araba

Çin araba üreticisi olan Regal Raptor, elektrikli araba üretimi yapan bir firma olarak ağırlıklı olarak 3 tekerlekli modeller üretse de model yelpazesi içerisinde iki farklı 4 tekerlekli elektrikli araba modeli de mevcuttur.

Markanın 4 tekerlekli elektrikli araba modelleri; Regal Raptor K3-KLS 4 elektrikli scooter, Regal Raptor E-Car K4, Regal Raptor E-Car K5 Long ve Regal Raptor K5 Van modelleridir. Bu modeller 2 kişilik kapasiteye sahip modeller olmakla birlikte sadece K5 Van modeli tek kişilik olarak tasarlanmıştır.

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.