Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
RKS Elektrikli Araba

RKS Elektrikli Araba

Yazı İçeriği

RKS elektrikli araba modelleri, minimal ölçülerde üretilmiş ve şehir içinde yüksek manevra kabiliyeti ile dikkat çeken modellerdir. 

Elektrikli araba modelleri, teknolojisinin yeni icadı olan yeni nesil ve çevre dostu araçlar olarak günümüzün en çok tercih edilen taşıtlarıdır. Büyük oranda yakıt tasarrufu sağlaması ve aynı zamanda düşük emisyon özelliği ile doğaya zararlarının yok denecek kadar az olması tercih edilmelerinin temel nedenleridir. 

Elektrikli araç şarj istasyonu ile kolayca şarj edilebilen, benzin ve motorin gibi yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomik olan çevreci taşıtlar fazlasıyla rağbet görmektedir. Modellerin çok fazla rağbet görmesi birçok araba markası gibi RKS Motor markasını da bu sektörde yatırım yapmaya yönlendirmiştir. Bu sayede RKS Motor gerek yüksek manevra kabiliyeti gerekse küçük ölçüleri sayesinde kolay park etme özelliğinden dolayı ilgi gören elektrikli araç modelleri üretmiştir. 

RKS Elektrikli Araba Modelleri

RKS elektrikli araba, özellikle şehir içi kullanımı için özel tasarlanmış modellerdir. Ölçülerinin minimal düzeyde olması, akü özellikleri ve manevra kabiliyeti sayesinde şehir içinde kullanımı kolay ve ekonomik modellerdir. 

Gelişmiş teknolojik özellikleri ile farklı modeller üreten RKS Motor; M5, A1. D2 ve Coma modelleri ile kullanıcılarının beklentilerini üst seviyede karşılamayı başarmıştır.

RKS M5 Elektrikli Araba

2500W elektrikli araba motoru gücüne sahip olan RKS M5 modeli, sahip olduğu sürüş modları ile ayarlanabilir sürüş tarzına sahiptir. Ayrıca süspansiyonları konforu üst kademeye çıkarır. Geri dönüş özelliğinin de bulunduğu LDC Led paneli sayesinde tüm sürüş detaylarını anında kontrol edebilmek ise oldukça kolaydır.

Supersport özgün bir tasarıma sahip olan RKS M5, dayanıklı tasarımının yanı sıra işlevsel ve modern tasarımıyla da ulaşımı ekonomik ve konforlu hale getiren araçlar arasında yer almaktadır. Ayrıca elektrik şarj istasyonları ile 6 ila 8 saat arasında şarj olabilen 3 kişi kapasiteli RKS M5, 90 km sürüş mesafesine sahiptir. 

RKS A1 Elektrikli Araba

2 kişilik kapasitesi ile çekirdek ailelerin şehir içi kullanımına özgü tasarlanan RKS A1 modeli, alüminyum alaşım jantlara ve 2500W motor gücüne sahiptir. Tam dolu şarj ile sürüş tarzına göre sürüş mesafesi 70 ila 110 km arasında değişkenlik göstermektedir. Ön ve arka frenlerdeki disk ve süspansiyon sistemi de sürüş konforunu oldukça arttırmaktadır. 

Her kullanıcının sürüş tarzına hitap edebilen RKS A1, sürüş modlarına sahiptir. Bu sayede kendi sürüş tarzınıza göre kolayca araca uyum sağlayabilmeniz de mümkündür. Geniş LCD led paneli sayesinde tüm sürüş detaylarını sürüş sırasında görebilir, geri görüş özelliği sayesinde hem sürüş hem de park kolaylığı imkanı yakalayabilirsiniz. Sade ve supersport bir tasarıma sahip olmasına karşın tasarımı oldukça modern ve teknolojik seviyededir. 

RKS D2 Elektrikli Araba

Konfor ve kaliteyi ekonomik düzeyde sunan RKS D2 modeli, markanın üst model elektrikli araba modeli olarak biliniyor. 9.6 kW motor gücü, ayarlanabilir sürüş modları ve McPherson süspansiyon sistemi sayesinde şehir içinde kullanımı son derece kolay ve konforlu araçlar arasında yer alıyor. 

Gözlere ve beklentilere hitap eden iç tasarıma sahip olan RKS D2, iç tasarımında tüm sürüş detaylarını görebileceğiniz ve geri görüş özelliği olan LCD panele sahiptir. 4 ila 6 saat arasında şarj olabilen D2 elektrikli araç şarj süresi de beklentileri karşılayacak özelliktedir. Alüminyum alaşım jantlara sahip D2, tam dolu şarj ile 60-80 km sürüş mesafesi sunmaktadır. Hızlı şarj istasyonu maliyeti de şarj süresine göre değişebilmektedir.

RKS Coma Elektrikli Mini Araba

RKS elektrikli araba markasının oldukça ilgi gören modellerinden birisi de Coma elektrikli mini araba modelidir. Özellikle küçük olması sebebiyle hem sürüşü hem de park etme kolaylığı oldukça yüksektir. Tıpkı diğer modelleri gibi elektrikli şarj üniteleri ile şarj olabilen Coma mini elektrikli araba, aynı zamanda diğer modellerde olduğu gibi tüm sürüş detaylarının takip edilebileceği LCD led panel özelliğine ve farklı sürüş modlarına sahiptir. 

Klasik ancak bir o kadar da konforlu iç tasarımında ise sürüş konforunu maksimum seviyeye çıkarmak için tüm detaylar düşünülmüştür. Ortalama 80 km sürüş mesafesi olan Coma elektrikli mini araba, şehir içi kullanımında tercih edilebilecek ekonomik ve bir o kadar da kullanışlı modeller arasında yer alıyor. 

RKS Elektrikli Araba Özellikleri

RKS Motor üretimi olan elektrikli otomobil modelleri, küçük ölçülerde üretilmiş ancak teknolojik tasarım özelliklerine sahip ve şehir için kullanımı için özel tasarlanmış modellerdir. Tüm RKS elektrikli araba modellerinde sürüş detaylarının takip edilebildiği LCD panel ve geri görüş özelliği mevcuttur. 

Emisyon değeri yok denecek kadar az olan RKS elektrikli araba modelleri, hızlı şarj istasyonları ile de şarj edilerek konforlu sürüşleri en ekonomik seviyeye taşımaktadır. Modellerine ve özelliklerine göre ücretler farklılık gösterse de tercih edilebilecek modern, kullanışlı ve aynı zamanda en ekonomik elektrik araba modelleri olduğunu söylemek mümkündür. 

RKS Elektrikli Araba Fiyatları 

RKS Motor elektrikli arabalar, özellikle ekonomik model arayışında olan kişiler için sıkça araştırılan ve yaygın olarak tercih edilen modellerdir. Fiyatlar, modellerin özellikleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. 

Elektrikli otomobil şarj istasyonları ile şarj ederek yakıttan büyük oranda tasarruf edebileceğiniz RKS elektrikli araba modelleri arasında en yüksek fiyata sahip olan modelin D2 modeli olduğunu söyleyebiliriz. D2, 380 Bin TL ile 450 Bin TL arasında bölgeden bölgede değişkenlik gösterebilmektedir. M5, A1 ve Coma mini elektrikli araba modelleri ise çok daha uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır. 

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.