Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!

Şarj İstasyonu Keşif Hizmeti

Elektrik tesisatınızı yerinde Bolt Enerji Çözümleri’ne kontrol ettirin ve şarj istasyonunuzun kurulumu için size özel, bağlayıcı olmayan maliyet tahmini alın.

  • Evde elektrik tesisatınızın yerinde denetimi
  • Şarj istasyonunuzun kurulumu için bağlayıcı olmayan bir maliyet tahmininin hazırlanması
  • 22 kW yüke kadar elektrik tesisatları için
  • Bir şarj istasyonu için geçerlidir
  • Türkiye genelinde

59,00

  • TRY: 2.166,85 ₺

Kur: 36.726279

Şarj İstasyonu Keşif Hizmeti ile elektrik tesisatınızı yerinde Bolt Enerji Çözümleri’ne kontrol ettirin ve şarj istasyonunuzun kurulumu için size özel, bağlayıcı olmayan maliyet tahmini alın.

Kurulum kontrolü sırasında, uzman elektrikçilerimiz ev ağınızın elektroteknik gereksinimlerini kontrol eder ve şarj istasyonunuzun standartlara uygun kurulumu için tüm önlemleri kaydeder.

Bireysel başlangıç ​​durumuna bağlı ve teklifimize ek olarak, sizin tarafınızdan görevlendirilecek harici hazırlık çalışmalarının gerekli olma olasılığı vardır:

  • Sayaç dolabının yeni kurulumu / genişletilmesi
  • Topraklama işlerinin yapılması
  • Yangından korunma önlemleri

Neden Bolt Enerji Çözümleri Kurulum Kontrolüne İhtiyacım Var?

Bir elektrikli araba, ortalama tek aileli bir evin yaklaşık yarısı kadar enerji kullanır. Bu nedenle, e-arabanızı şarj etmek, evdeki elektrik tesisatınız için yüksek talepler getirir. Her bina, her garaj ve her park yeri aynı değildir. Bir duvar kutusunu güvenli bir şekilde devreye almak için gereken çaba birçok faktöre bağlı olduğundan, sahadaki bireysel koşullar kurulum için merkezi bir öneme sahiptir. Bir şarj ünitesinin kurulumu, bağlantısı ve bakımı yalnızca kalifiye ve yetkili elektrikçiler tarafından ve mevcut standartlara ve kurulum yönetmeliklerine uygun olarak yapılmalıdır.

Kurulum Kontrolü Sırasında Ne Olur?

Kurulum kontrolü sırasında, evinizin kurulumu adım adım gerçekleştirilecektir: temelde bir elektrikli arabayı şarj etmek için uygun mu? Ve elektrikli arabanızı evde hangi güçle şarj edebilirsiniz? Uzmanlarımız, tüm önemli noktaların belgelendiği bir keşif raporu oluşturur. Ardından, şarj istasyonunuzun kurulumu, montajı ve devreye alınması için bizden bireysel bir maliyet tahmini alacaksınız.

Tam Şeffaflık

Kapsamlı yerinde kontrolümüzle, ihtiyaçlarınıza ve yerel koşullara tam olarak uyarlanmış bireysel bir maliyet tahmini alacaksınız. Bizden gerçekçi bir maliyet tahmini ve aynı zamanda yaklaşan işlere genel bir bakış alacaksınız.

Şimdi Çevrimiçi Olarak Kolayca Sipariş Verin

Çevrimiçi mağazamızda kurulum kontrolünü sipariş etmeniz yeterlidir. Henüz bir şarj istasyonuna karar vermediyseniz, müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçecek ve size uygun bir ürün önerecek ve ardından kurulum teklifi hazırlanacaktır. Veya Bolt Enerji Çözümleri’nden bir şarj istasyonu seçtiniz mi? Keşif hizmeti ile aynı anda kolayca sipariş edebilirsiniz.

Ev Tipi Şarj İstasyonu Altyapı ve Kurulum Bedeli Nedir?

Altyapı ve kurulum bedelleri lokasyon, sayaçtan mesafe ve işçilik ücretlerine göre farklılık gösterir. En iyi durumda 250$-300$ + KDV’den başlayan bir yatırım bütçesi gerektirir. Bundan dolayı keşif yapılmadan net bir rakam söylemek mümkün değildir.

Şarj İstasyonu Satın Aldım. Altyapı ve Kurulum Yaptırmak İstiyorum. Ne Yapmam Gerekiyor?

Bizden şarj istasyonu almanız durumunda anlaşmalı olduğumuz profesyonel ve yetkin iş ortaklarımıza yönlendirme yapıyoruz. En doğru ekipman ve işçilik ile sizlere yardımcı oluyorlar.

Kendime Tahsis Edilmiş Otopark Alanım Var. Şarj İstasyonu Kurulumu Yaptırabilir miyim?

Site veya apartman yönetiminden gerekli izni alarak kendi sayacınızdan kablo çekerek şarj istasyonu kurabilirsiniz.

Ortak Kullanımlı Bir Park Yerim Var. Şarj İstasyonu Kurulumu Yaptırabilir miyim?

Ortak kullanımlı park yerlerinde site veya apartman yönetimi ile ortak kullanıma yönelik istasyon kurulumu yaptırabilirsiniz. Veya belli bir park alanın kendinize tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Şarj İstasyonu Keşif Hizmeti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.