Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Togg Şarj İstasyonu

Togg Şarj İstasyonu

Yazı İçeriği

Togg şarj istasyonu modellerinin üretimi Togg markasının iştirak firması olan Trugo adı verilen şirket tarafından yapılması amaçlanmaktadır.

Türkiye patentli bir elektrikli araba modeli olan TOGG, kısa bir zaman önce kamuoyu ile tanıştırıldı ve ardından seri üretimine start verildi. Tüm teknolojik olanakların kullanılarak üst düzey bir teknolojik tasarımda dizayn edilen Togg elektrikli araç modeli, Türkiye üretimine ait bir model olsa da sadece Türkiye’de değil tüm dünya genelinde merak konusu olan bir model haline gelmiştir.

Tıpkı diğer markaların üretmekte olduğu yeni nesil çevreci araçlar gibi elektrikli araç şarj istasyonu ile şarj edilebile Togg gerek iç tasarımı gerekse kullanım kolaylığı bakımından kullanıcıların beğenisini daha şimdiden kazanmış yüksek performans ve verimlilikte seçenek haline gelmiştir.  

Togg Şarj İstasyonu: Togg Elektrikli Araba

Türkiye’nin %100 elektrikli otomobil modeli olan Togg, teknolojik tasarımı ve iç dizaynı ile tanıtıma çıktığı an herkesin beğenisini toplayan bir model olmuştur. Genel olarak yüksek verimliliğe ve performansa sahip olan Togg elektrikli araba, farklı modeller ile üretilse de genel olarak tüm modelleri yüksek menzil ve hız özelliğine sahiptir. Elektrikli şarj istasyonları ile hızlı şarj olabilme özelliği olan Togg elektrikli araba modellerinin elektrikli araç şarj süresi de bu bağlamda oldukça kısadır.

Modern ve konforlu iç tasarıma sahip olan Togg elektrikli arabanın iç tasarımında GPS ve internet bağlantısı gibi kullanıcıların konforunu maksimum seviyeye çıkaracak özellikler de mevcuttur. Elektrikli otomobil şarj istasyonları ile kolay ve hızlı şarj edilebilen Togg elektrikli araba konusunda ücretler de modellerine göre değişkenlik göstermektedir.

Togg Şarj İstasyonu: Togg Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Togg markası, Türkiye genelinde birçok noktada elektrikli Togg şarj istasyonu kurmuştur. Bu sayede elektrikli araç kullanıcıları araçlarını hızlı şarj istasyonları ile hızlı ve kolay bir şekilde şarj ederek kesintisiz olarak yollarına devam edebilmektedir. Hızlı şarj istasyonu maliyeti de birbirinden farklı olabilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra Togg elektrikli araç şarj üniteleri, sahip oldukları uygulama özelliği sayesinde en yakın şarj noktasını kolayca bulabilme ve şarj sürecini kolayca takip edebilme özelliği sunmaktadır. Togg elektrikli arabaların şarj fiyatları ise aracın motor gücüne göre değişkenlik göstermektedir.

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.