Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Yoyo Elektrikli Araba

Yoyo Elektrikli Araba

Yazı İçeriği

Yoyo elektrikli araba, 3D yazılımı ile üretilmiş olmakla birlikte kompakt tasarımı ile şehir içi kullanıma uygun olarak üretilmiş etkileyici modeldir. 

Elektrikli araba modelleri, günümüzün en çok ilgi gören teknoloji nimetlerinden birisidir. Çalışmak için enerjisini elektrikten alan ve elektrikli araç şarj istasyonu sayesinde şarj olabilen elektrikli araba modelleri, aynı zamanda çevre dostu taşıtlardır. 

Tüm dünya genelinde ilgi odağı haline gelen elektrikli araba modellerinin benzin ve motorin gibi fosil yakıtlarının aksine elektrikle çalışması aynı zamanda çevrenin korunması için de ciddi bir adımdır. Aynı doğrultuda bu yönde talep ve ilginin artması neredeyse tüm araba markalarını elektrikli taşıt üretimine yönlendirmiştir. 

Elektrik şarj istasyonları ile şarj olabilen ve beklentileri karşılayacak özelliklere sahip olan elektrikli araç modelini piyasada süren markalardan birisi de Yoyo markasıdır. Türkiye genelinde adını yeni duyurmaya başlayan bir marka olsa da ürettiği kompakt boyutlardaki elektrikli taşıt modeli ile kısa sürede kendisini ispat etmiş ve merakları üzerine çekmiştir. 

Yoyo Elektrikli Araba Modelleri

Yoyo markası, Türkiye’de ve birçok ülkede elektrikli araba modeli ile kendisinden çok daha fazla söz ettirmeye başlamış üretici bir markadır. Elektrikli taşıt sektörüne henüz yeni yeni yatırımlar yapmaya başlamış olmasına rağmen piyasaya çıkardığı kompakt tasarımlı elektrikli otomobil modeli ile özellikle şehir içi kullanımına yönelik alternatifler arayanlar için ilgi çekici bir hal almıştır. 

Yoyo markasının %100 elektrikli olarak ürettiği XEV YOYO modeli, kompakt tasarımının yanı sıra konforlu şehir içi sürüş deneyimi ile de oldukça ilgi gören modeller arasında yerini almayı başarmıştır. 

XEV YOYO

XEV YOYO elektrikli araba, şehir içi kullanımına uygun ekolojik ve sessiz bir tasarıma sahiptir. Kompakt ölçüleri ve küçük dönüş mesafesi sayesinde park ve sürüş kabiliyeti son derece kolay ve konforludur. Batarya değişim teknolojisine sahip olan XEV YOYO, tam dolu batarya ile 150 km menzil özelliği ve +80 km/h maksimum hız imkanına sahiptir. 

Batarya değişim teknolojisi sayesinde pilleri bittiğinde tam dolu piller ile güvenilir, pratik ve hızlı bir şekilde değiştirilerek kesintisiz yolculuklarına devam eder. Ayrıca güvenliğin üst seviyede tutulduğu XEV YOYO elektrikli araba, yüksek dayanıklığa sahip çelik gövdesi sayesinde Avrupa güvenlik standartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. 

XEV YOYO modeli, ferah ve yüksek teknolojik sistemlerle donatılmış iç mekana sahiptir. Panoramik tavan sayesinde aydınlık iç mekanında aynı zamanda akıllı telefonlara kolaylıkla bağlanabilen ve akü durumunu kontrol imkanı sunan dokunmatik ekran mevcuttur. Anahtarsız çalıştırma sistemine mevcut olan XEV YOYO, ayrıca klima sistemi ile yolculukların en sıcak havalarda bile serin ve konforlu olmasına yardımcı olur. 

Yoyo Elektrikli Araba Özellikleri

YOYO elektrikli araba modeli olan XEV YOYO, şehir içinde konforlu ve aktif bir şekilde kullanılabilecek bir araçta olması gereken tüm güvenlik ve teknolojik sistemlere sahiptir. Elektrikli küçük araba ve kompakt ölçüleri sayesinde tam şehir içi kullanımı için tasarlanmış ola XEV modeli, batarya değişim teknolojisi sayesinde şarj etme gereği duymadan daha uzun menzil imkanı sunmaktadır. 

Elektrikli araba şarj istasyonu ile evde dahi kolayca şarj edilebilen özelliğe sahip XEV, panoramik tavanı sayesinde aydınlık iç tasarıma sahiptir. Çelik kasası sayesinde çarpma ve darbelere karşı yüksek mukavemetli olan XEV YOYO, iç tasarımında yer alan dokunmatik ekran sayesinde hem akıllı telefon hem de batarya kontrolü imkanı sunar. 

Tam dolu batarya ile 150 km menzile sahip olan model, sunduğu menzil ile şehir içi kullanımında oldukça idealdir. Elektrikli otomobil şarj istasyonları ile 6 ila 8 saat arasında şarj olabilmektedir. Ayrıca DC akımlı hızlı şarj istasyonları ile daha kısa sürede şarj olabilmektedir. Hızlı şarj istasyonu maliyeti şarj süresine göre değişebilmektedir.

Yoyo Elektrikli Araba Fiyatları

YOYO elektrikli araba modelinin farklı paket seçenekleri üretildiğinden aynı zamanda fiyatlar da değişkenlik gösterebilmektedir. Elektrikli araç şarj üniteleri ile kolayca şarj olabilen %100 elektrikli YOYO elektrikli arabaların fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. 

Modellerin menzili, elektrikli araç şarj süresi, batarya özelliği, tasarım özellikleri, iç mekan özellikleri ve güvenlik sistemleri gibi tüm faktörler aynı zamanda elektrikli araba fiyatları üzerinde etkilidir. Ancak XEV YOYO elektrikli arabaların fiyatları, benzin ve motorin gibi fosil yakıtlarla çalışan araçlara kıyasla daha yüksek fiyatlıdır. 

Elektrikli arabalar daha yüksek fiyatlara satılsa da bakım ve sahiplik masrafları fosil yakıtlarla çalışan araçlara göre daha az olduğundan uzun vadede ise benzinli ya da motorin ile çalışan araçlara kıyasla çok daha ekonomik hale gelmektedir. 

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.