Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Black Friday İndirimleri: Fırsatı Yakala!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Tüm kartlara vade farksız 3 Taksit: Fırsatı Yakala!
Yuki Elektrikli Araba

Yuki Elektrikli Araba

Yazı İçeriği

Yuki elektrikli araba modelleri, tek prizle pratik şarj dolumu sağlayan ve aynı zamanda sessiz sürüş deneyimine sahip olan modellerdir.

Elektrikli araba modelleri, her gün kullanımı daha da yaygınlaşan modellerdir. İçten yanmalı motorlu araçlara kıyasla atmosfere yok denecek kadar az miktarda karbon salınımı yapan çevre dostu elektrikli arabalar, aynı zamanda elektrik enerjisiyle çalıştığı için yakıttan da ciddi oranda tasarruf etmenizi sağlayan modellerdir.

Elektrikli araçlara olan talebin her geçen gün daha da artması aynı zamanda araba markalarını da bu alanda yatırım ve üretim yapmaya sevk etmiştir. Bu alana yatırım yapan ve bu alanda üretim faaliyetlerini başlatan markalardan birisi de Yuki markası olup elektrikli araç şarj üniteleri ile şarj olarak %100 elektrik enerjisiyle çalışan farklı modelde araçlar üretmiştir.

Yuki Elektrikli Araba Modelleri

Yuki elektrikli araç modelleri, %100 elektrikli araçlar olduğundan elektrikli araba şarj istasyonu sayesinde şarj edilen teknolojik araçlardır. Birçok araba markasının üretmiş olduğu modeller gibi Yuki elektrikli araç modelleri de hem AC tipi normal şarj istasyonları ile hem de DC tipi hızlı şarj istasyonları ile şarj edilerek çalışır vaziyete getirilebilmektedir. Dolayısıyla da hızlı şarj istasyonları ile şarj edilen Yuki elektrikli araç şarj süresi de daha kısa olmaktadır. Hızlı şarj istasyonu maliyeti birbirinden farklı olabilmektedir.

1. Yuki Tria

Yuki Tria elektrikli araba modeli, aynı zamanda elektrikli motosiklet olarak da bilinmektedir. 3 tekerli olan bu model hem ekonomik hem de aynı zamanda boyutları sayesinde kolay kullanım ve park etme imkanı sunmaktadır. Elektrik şarj istasyonları ile istediğiniz her priz noktasında şarj edebileceğiniz Yuki Tria, 1200 W gücündeki motoru ve tam dolu şarjı ile 55 km menzile sahip modeldir.

Yuki Tria, 250 kg ağırlığında olmakla birlikte aynı zamanda küçük boyutlu olması sayesinde park yeri arama sorununu da ortadan kaldırabilecek bir tasarıma sahiptir. Sürücülerin ihtiyaçları gözetilerek tasarlanan Tria, aynı zamanda kullanıcılarına mavi ve kırmızı olarak iki farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır. Ayrıca aküsü jel akü olmakla birlikte modelin iç tasarımında USB şarj özelliği, geri vites ve led aydınlatma özellikleri bulunmaktadır.

2. Yuki Hector

Elektrikli arabanın en ekonomik ve en konforlu modelleri arasında yer alan Yuki Hector modeli, tüm priz türlerinde elektrik enerjisi ile şarj edilerek kullanılabilen %100 elektrikli araçtır. Çalışma prensibinde fosil yakıt kullanılmaksızın sadece elektrik enerjisi kullanıldığından ve kolay kullanıma sahip olduğundan çevreci, doğaya ve sürücüye dost olduğunu söylemek mümkündür.

Elektrikli motor aksamının yanı sıra dijital km saat, dahili hoparlör, USB şarj, geri vites, disk fren ve jel akü özelliklerine sahiptir. Ayrıca sürücüler için son derece kolay bir kullanım imkanı sunan Yuki Hector; ebatları sayesinde kolay park imkanı sunarken aynı zamanda park koruma özelliği sayesinde güvenlik de üst seviyeye çıkarılmıştır.

Yuki Hector, 4 tekerlekli ve 2 kişi kapasiteye sahiptir. Kırmızı, mavi ve gri olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile sahip olabileceğiniz Hector; 2000 W motor gücü ve tam dolu şarjı ile 60 km menzili ile dikkatleri de üzerine çekmektedir. Eğer kaliteli, konforlu ve aynı zamanda ekonomik bir elektrikli araç arayışı içerisindeyseniz Yuki Hector bu beklentileri en üst seviyede karşılayacak bir modeldir.

Yuki Elektrikli Araba Özellikleri

Yuki Motor markası; Tria ve Hector olmak üzere iki farklı elektrikli otomobil modeli üretmiştir. Küçük ve ekonomik olmalarının yanı sıra tasarımlarıyla da dikkat çeken Yuki elektrikli araba modelleri; iki koltuklu iç tasarımında sürücünün ihtiyaç duyabileceği tüm detayları içinde barındıran özelliklere sahiptir.

Led aydınlatma, dijital km saati, USB şarj, dahili hoparlör gibi donanımlara sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda Yuki elektrikli araba modelleri; yeterli menzil özelliği de tam şehir kullanımı için nokta atışı tasarlanmış modellerdir.

Diğer birçok elektrikli araba modelleri gibi Yuki elektrikli araba modelleri de elektrikli araç şarj istasyonu ile kolayca şarj edilebilen modellerdir. Priz türü fark etmeksizin tüm prizleri bu modeller için anında sabit ya da taşınabilir elektrikli araç şarj istasyonu sayesinde bir şarj noktası haline getirebilirsiniz.

Yuki Elektrikli Araba Fiyatları

Yuki markası, %100 elektrikle çalışan farklı modeller üreterek bu sektörde iyi bir çıkış yapan markalar arasında yer almayı başarmıştır. Elektrikli otomobil şarj istasyonları ile şarj olarak çalışır vaziyete gelen Yuki elektrikli arabaların modelleri farklılık gösterdiğinden aynı oranda fiyatlar da modellere farklılık gösterir.

Elektrikli arabaların birbirinden farklı ücretler ile satışa sunulması birçok değişkene bağlıdır. Aracın motor ve beygir gücü, menzili, iç tasarım özellikleri ve benzeri gibi özellikler fiyatların farklı seviyelerde seyretmesinde doğrudan etkilidir.Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.